Satılık Tekneler

Azimut Verve 40
09.11.2016 Azimut Verve 40 Yeni Azimut Verve 40, markanın Amerikan sportif tekne sınıfındaki giriş modeli olarak karşımızda. İtalyan üretici Azimut’un İtalyan tarzını Amerikan günlük gezi tipiyle birleştirdiği yeni modeli Verve 40, kompakt boyutlarıyla dikkat çekiyor. 

Azimut Verve 40

L-şeklinde oturma grubu sunan kokpit alanı; elektrikli açılır yemek masası ve C- biçiminde genişleyebilen oturma grubuyla oldukça kullanışlı bir yaşam alanı. Güvertenin kıç tarafı istenildiğinde, geniş bir güneşlenme alanı olarak düzenlenebiliyor. Bu kısımda bir bar konsolu, geniş buzdolabı, buz makinesi ve çift barbekü mevcut. 

Azimut Verve 40-2

Motoryatın baş tarafı ise, sırtlıkları ayarlanabilen iki adet güneşlenme minderiyle donatılmış. Burada, bardak tutacakları ve minderlerin altında eşya dolapları var. 

Azimut Verve 40-3

Azimut Verve 40’ın iç mekanına göz atacak olursak, dikkat çeken ilk unsur modern otomotiv dünyasının stilini yansıtan dümen konsolu oluyor. Herhangi bir analog göstergenin kullanılmadığı konsolda tüm göstergeler dijital. 

Azimut Verve 40-4

Son derece konforlu üç ayrı koltuğun yer aldığı dümen istasyonu, yüksek süratlerde güvenliği maksimum seviyede tutacak ergonomiye sahip. Hard top tavana entegre tavan hatch’i, istendiğinde açılarak açık havanın ferahlığını kokpit kısıma taşıyor. 

Azimut Verve 40-5

Yeni Verve 40’ın alt güvertesi, motoryatın en ilginç mekanı. Yaşam alanlarından maksimum faydalanma amacı doğrultusunda tasarlanan alt güvertesi, haftasonu gezi teknesi konseptini tam anlamıyla yansıtıyor. Alt güvertenin orta kısmında mutfak ve yemek bölümü, baş tarafta ise geniş kamara ve banyo yer alıyor. İhtiyaç halinde yemek bölümündeki divan, açılarak yatak olarak da kullanılabiliyor. 

Azimut Verve 40-6

Motoryatın yüksek performans verileri, üstün V şeklindeki gövdesi sayesinde ortaya çıkıyor. Standart olarak sunulan üç adet kıçtan takma motorları, Mercury’nin 350 beygirlik Verado modeli. Bu motorlarla Verve 40 tam 44 knot sürate çıkabiliyor. Seyir sürati ise 37 knot. 

Azimut Verve 40-7

Teknik detayları:  

Tam boyu: 12,97 metre
Gövde boyu: 9,1 metre
Maksimum genişliği: 3,84 metre
Su kesimi: 0,97 metre
Boş ağırlığı: 11,9 ton
Yakıt tankı: 1300 litre
Tatlı su tankı: 250 litre


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder