Satılık Tekneler

Azimut S7
20.04.2017 Azimut S7 Azimut Yachts, 70 feet’lik yeni modeli S7’yi karbon fiber malzeme kullanarak üretecek. Coupe ve flybridge versiyonları halinde piyasaya sürülecek olan S7 motoryat, fiberglass gövde ve karbon fiber üst yapıya sahip olacak. Bu sayede motoryat, emsallerine göre hem daha hafif hem daha aşağıda ağırlık merkezi sunacak. Sonuç olarak ortaya, daha dengeli ve daha performanslı bir yat çıkarılmış olacak. Tüm bunlara ek olarak, karbon fiber üst yapı aynı zamanda daha fazla iç hacim anlamına geliyor. Karbon fiber, geleneksel malzemelere göre daha az et kalınlığı gerektiriyor ve aynı güverte alanında daha fazla yaşam alanı ortaya çıkıyor. Azimut S7
'nin mühendisliğini üstlenen Pierluigi Ausonio Naval Architecture firması, motoryatın gövde formunu Azimut Yachts ile ortak çalışma sonucunda ortaya çıkardı. Dış tasarımını Stefano Righini’nin yaptığı S7'nin iç mekanını Francesco Guida tasarladı. İç mekanda, açık veya koyu tonların hakim olduğu iki farklı seçenek sunuluyor. 

Azimut S7

Toplamda 8 misafir ve 2 mürettebat için konaklama imkanı sunan motoryat, çift 800 beygir Volvo Penta IPS1050’yle güçlendirilecek. S7’nin bu makinelerle 35 knot üzeri süratlere erişebilmesi bekleniyor. 

Teknik detayları:

Tam boyu: 70,1 feet
Genişliği: 17,5 feet
Ağırlığı: 43,5 ton

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.