Satılık Tekneler

Azimut Grande 95 RPH Ve Azimut 77S Cannes'de ödül
15.09.2014 Azimut Grande 95 RPH Ve Azimut 77S Cannes'de ödül

Her yıl olduğu gibi 2014-2015 deniz sezonu yine Eylül ayında Cannes Boat Show’da açıldı. Azimut|Benetti grubu için yeni sezon açılışı iki prestijli ödül ile başladı.

Azimut Grande 95RPH
Azimut Grande 95 RPH

Denizcilik sektörünün en önemli ödüllerinden biri olarak bilinen, Fransız yayın grubu LuxMediaGroup tarafından düzenlenen, ödüllerin yüksek nitelikli uzmanlardan oluşan seçici kurul tarafından verildiği ve her kategori için titiz bir değerlendirmenin yapıldığı incelemeler sonrasında kazananlar açıklanmakta.14 Eylül Cumartesi akşamı, Cannes'daki Carlton Hotel'inde görkemli törenle ödüller sahiplerini buldu.

Azimut Grande 95 RPH- pilot houseAzimut Grande 95 RPH-master cabin

29 metre uzunluğundaki yükseltilmiş güzel bir kaptan köşküne sahip olan AZIMUT Grande 95RPH, 24 – 36 metre aralığında, "En Başarılı Tekne" kupası ile ödüllendirildi.

Sportif koleksiyonun yeni mücevheri AZIMUT 77S, ise şık çizgileri ve düşük yakıt tüketimi ile 15-24 metre arasındaki yatlar kategorisinde "En İyi Dış Tasarım" ödülüne layık görüldü.

Azimut 77S
Azimut 77S

Azimut|Benetti grubu Yönetim Kurulu üyesi Giovanna Vitelli ödül töreninde yaptığı açıklamada "Bir kez daha, bu prestijli ödül almış olmaktan dolayı gurur duyuyoruz" dedikten sonra sözlerine şöyle son verdi. “Araştırma-Geliştirme ve yenilikçilik konusundaki çabalarımızın bu kez sadece pazar tarafından değil konunun en seçkin uzmanları tarafından görülmüş olması ve takdir edilerek ödüllendirilmesi kazandığımız en önemli başarıdır.”

Azimut 77S- Pilot house

Azimut 77S-pilot house


www.azimutgrande.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.