Satılık Tekneler

Azimut Grande 35M Suya İndi
17.05.2017 Azimut Grande 35M Suya İndi İtalyan tersane Azimut, yeni amiral gemisi Grande 35M’nin lansmanını Versilia Yachting Rendezvous ile yaptı. Bu yılın ilk bölümünde suya indirilen Azimut Grande 35M’in ilk gövdesinin ardından, ikinci gövdenin de yapımının tamamlanmak üzere olduğu bildirildi. 

Azimut Grande 35M

35 metrelik bu motoryatın tanıtımı ilk defa, Eylül 2016’da Azimut-Benetti Group’un Cannes Yachting Festival’daki basın konferansında yapılmıştı. O günden bu yana son derece popüler bir tasarım haline gelen Azimut Grande 35M, şimdiden 5 adet satıldı. Tersane son satışın, geçtiğimiz Şubat ayında Yachts Miami Beach fuarında gerçekleştiğini belirtti. 

Azimut Grande 35M.

Gövdenin yanından yükleme yapılabilen servis botu ve jet ski garajı, 30 metrekarelik yükseltilmiş gözlem güvertesi gibi dikkat çekici unsurlar sunan Grande 35M, ferah iç mekanlarıyla da öne çıkıyor. Tavandan yere kadar uzanan pencerelere sahip ana güvertedeki master suit ve Azimut-Benetti’nin şimdiye kadar tasarladığı en büyük açılır balkonlar, motoryatın diğer dikkat çeken özellikleri olarak karşımızda. 

Azimut Grande 35M..

Çift 2400’er beygirlik MTU 16V2000 M93 makinelerle donatılan Azimut Grande 35M motoryat, 25,5 knot sürate çıkabiliyor.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.