Satılık Tekneler

Azimut Grande 35 Metri
24.03.2016 Azimut Grande 35 Metri
Azimut, en yenisi olan Grande 35 Metri model isimli süperyatını İtalya’daki tesislerinde inşa etmeye devam ediyor. Bu yılın son bölümünde yapımı tamamlanacak olan süperyatın boy uzunluğu, isminden de anlaşılacağı gibi 35 metre. 

Azimut-Grande-35-Metri

Stefano Righini tarafından tasarlanan dış tasarımı ve Achille Salvagi’nin iç dekorasyona attığı imzasıyla ortaya çıkan bu müthiş projenin bilgisayar görüntüleri basın ile paylaşıldı.

Azimut-Grande-35-Metri-2 Azimut-Grande-35-Metri-3

Sahip olacağı birbirinden lüks beş kamarada toplam on misafiri ağırlayabilen süperyatta ek olarak, konaklayabilen personel kapasitesi de altı kişi olacak. Açık ve ferah renklerin hakim kılındığı iç tasarımda, bu aydınlık ambiyans beyazın ve krem renginin tonlarıyla sağlanmış. Geniş pencereler ile birlikte üst düzey havalandırma sistemleri, bu ferahlığı farklı duyularla misafirlere yaşatıyor.

Azimut-Grande-35-Metri-4

Yeni süperyatı performans açısından ele alacak olursak; sahip olacağı çift MTU 16V2000 M93 makineleriyle 25,5 knot gibi etkileyici bir son sürate erişebilmesi, akla ilk gelecek husus olsa gerek. Grande 35 Metri süperyatın, Azimut tarafından verilen seyir sürati ise 21 knot. Henüz daha fazla detayın paylaşılmadığı süperyatın merak edilen özelliklerinin, yılın ikinci yarısına doğru açıklanması bekleniyor.

Azimut-Grande-35-Metri-5 Azimut-Grande-35-Metri-6www.azimutyachts.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder