Satılık Tekneler

Azimut Grande 27
06.04.2017 Azimut Grande 27 Azimut Benetti’nin prestijli Grande Collection serisinin yeni gözdesi olan Azimut Grande 27M, dünyaca ünlü tasarımcı Stefano Righini imzasını taşıyor. Motoryat, 4 ve 5 kamaralı versiyonlar halinde piyasaya sunuluyor. 

Azimut Grande 27

Hafif ve oldukça verimli bir motoryat olan Azimut Grande 27M, karbonfiber üst yapısıyla fark yaratıyor. Daha büyük boyutlar ve dolayısıyla ortaya çıkan daha geniş yaşam alanları, daha düşük ağırlığa sahip oluyor. 

Azimut Grande 27.

Motoryatın ilgi çekici kısımlarının başında tekne sahibi suiti geliyor. Tavandan zemine kadar uzanan penecereleriyle, manzarayı olduğu gibi iç mekana taşıyan tekne sahibi suiti, muazzam ferahlıkta bir atmosfer sunuyor. 

Azimut Grande 27.. Azimut Grande 27,

3 farklı iç tasarım sunulan Azimut Grande 27’nin iç mekanında, üç farklı paket dekorasyon sunuluyor. Riviera, Gran Milano ve Dolce Vita seçenekleri, güncel tasarım unsurlarıyla aydınlık atmosferi misafirlere yaşatıyor. 

Azimut Grande 27., Azimut Grande 27.,.

Standart olarak çift MAN V12 makinelerle donatılan motoryat, 27 knot sürate çıkabiliyor. 9500 litrelik yakıt kapasitesi sayesinde motoryatın seyir sürati 24 knot. 

Azimut Grande 27,,

Teknik detayları:

Tam boyu: 26,78 metre
Gövde boyu: 23,32 metre
Maksimum genişliği: 6,59 metre
Su kesimi: 1,9 metre
Ağırlığı: 89 ton
Yakıt kapasitesi: 9500 litre
Su kapasitesi: 2000 litre
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.