Satılık Tekneler

Azimut-Benetti’den, Tokyo Hükümetine Konferans Gemisi
28.03.2017 Azimut-Benetti’den, Tokyo Hükümetine Konferans Gemisi İtalyan tersane Azimut-Benetti, Tokyo Metropolitan Hükümeti 'ne 35 metrelik bir konferans gemisi için kontrat imzaladığını açıkladı.

Azimut-Benetti’den Tokyo Hükümetine Konferans Gemisi

Bu özel olarak inşa edilecek olan 35 metre uzunluğundaki motoryat, Verme Yacht Design firmasıyla işbirliği içerisinde ortaya çıkarılacak ve geliştirilecek. Gemi, resmi konferanslara ve sunumlara ev sahipliği yapmak amacıyla tasarlanacak. Firma, geminin 2018 Aralık ayında teslim edileceğine dair anlaşma sağladı.

Azimut-Benetti’den Tokyo Hükümetine Konferans Gemisi.

Benetti CEO’su Vincenzo Poerio; ''Müşterimiz hayli seçici bir yaklaşımla bizimle iletişime geçti. Diğer önde gelen tersanelere karşı avantajımız; organizasyon açısından çok güvenilir bir yapıya sahip olmamız, finansal gücümüzün dünyadaki yüksek algısı, tecrübemiz ve teknolojik yeniliklere açık olmamız oldu.’ dedi. 

23 Mart 2017 Perşembe günü Milano’da yapılan basın toplantısı ile duyurulan konferans yatının, henüz bir avam projesi bile bulunmuyor. Tasarım anlamında herhangi bir detayı açıklanmayan gemi hakkında, sadece 3 kat güverteli bir motoryat olduğu ve 25 knot sürate erişebileceği bilgileri Tokyo Metropolitan Hükümeti tarafından bildirildi. 

Azimut-Benetti’den Tokyo Hükümetine Konferans Gemisi..

Tokyo Belediyesinin istediği konferans ve ağırlama motoryatı, Azimut - Benetti tersanesinin İtalya Livorno tersanesinde inşa edilecek. Motoryatta yapılacak olan konferanslar için, bir de özel simültane çeviri özelliği bulunacak. Motoryatın iç dekorasyonun, geleneksel Japon mimarisini yansıtacağı tahmin ediliyor.

Jet itiş sistemleriyle donatılacak olan geminin maksimum draftı 1,25 metre olacak. Tokyo Körfezi’nde rahatlıkla seyir yapabilecek biçimde tasarlanan gemide büyük bir konferans alanı ve 35 kişilik oturma kapasitesi olacak.  
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder