Satılık Tekneler

Azimut Benetti Group'a Cannes'te İki Ödül
17.09.2013

Azimut Benetti Group'a Cannes'te İki Ödül

2013 Cannes Yat Fuarı'nda 20 farklı modelini sergileyen Azimut Benetti Group, fuarın gala gecesinde iki prestijli ödüle layık görüldü. Fransız LuxMediaGroup tarafından organize edilen World Yacht Trophies (Dünya Yat Ödülleri) sektörün en prestijli ödüllerinden biri olarak kabul görüyor.

Azimut Benetti birlikteliğinin aldığı ilk ödül '24-50' metre arasında en fonksiyonel yat' ödülü, Azimut 80 modeline verildi. Kategoride rakipleri Montecarlo Yachts 86 ve Ferretti Yachts 960'ı geride bırakan Azimut 80, bu prestijli ödülün sahibi oldu.

Azimut Benetti Group'a Cannes'te İki Ödül Azimut Benetti Group'a Cannes'te İki Ödül

İkinci ödül ise Benetti Ocean Paradise'a verildi. '50 metre üzeri, en iyi iç dekorasyon' ödülünü kazanan Ocean Paradise, Montecarlo'da düzenlenecek yat fuarında sergilenecek.

Azimut Benetti Group'a Cannes'te İki Ödül

Ödül gecesinde açıklama yapan Azimut Benetti Group Pazarlama Direktörü Francesco Ansalone, boat show sezonunun açılışı sayılan Cannes'da aldıkları bu ödüllerle gururlandıklarını söyledi. Ansalone, 'araştırma ve geliştirmede büyük yatırımlar yaptığımız bu yenilikçi modellerimiz önemli ödüllere layık görüldüler. Bu ödüller bizim kesintisiz çalışmalarımızın, sektörün eksperleri tarafından farkedildiğinin bir kanıtı oldu.' dedi.

http://www.azimutbenetti.it/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.