Satılık Tekneler

Azimut 120 SL
27.02.2014 Azimut 120 SL

Azimut 120 SL

Azimut Grande Collection serisi motoryat yelpazesinin amiral gemisi olan 120SL’in üçüncü üretilen gövdesi suya inmeye hazır sayılır. 36 metre olan ve Süperyat sınıfında yer alan bu motoryat tamamen Azimut-Bennetti Group kalitesinde üretiliyor.

Sahibinin isteklerine göre sonsuz kişiselleştirme seçeneklerine sahip bu model diğer yarı-kişiselleşmiş motoryatlara bu anlamda fark atıyor. Yatta yer alan makine, sintine dairesi gibi ana bölümlerin haricindeki her yerin detayı ve konumu sahibinin isteğine göre oluşturuluyor.

Azimut 120 SL

Üçüncü gövde 120SL’in iç kısmında 60 metrekarelik ana salon yer alıyor. Deniz ile direkt kontak kurulan ferah atmosferi, açılır geniş camlar ile sağlanıyor. Ana güvertedeki yaşam alanında ise 10 kişilik bir yemek masası ve iki büyük kanepe yer alıyor.

Azimut tarafından sunulan alt güverte düzeninde ise 43 metrekarelik bir ana kabin var. Ana kabinde iki ayrı ebeveyn banyo yer alıyor.

Azimut 120 SL

Motoryatın personel bölümünde de üç adet personel kamarası düşünülmüş. Ek olarak biri VIP olmak üzere baş altında üç adet çift kişilik yataklı misafir kabini konumlanmış ve her birinin ebeveyn banyo bulunmakta.

Üçüncü 120SL’in iç dekorasyonu deri, çelik ve cam elementler ile açık ve koyu tonların kontrastıyla dekore edilmiş. İç yaşam alanlarında güneş ışığından olabildiğince faydalanılmasının ötesinde tavanlarda dekoratif LED aydınlatmalar da hoş bir atmosfer yaratıyor. Motoryatın salon ve kokpitinin açılır tavanının yanı sıra geniş flybridge’i de fazladan bir açık alan sunuyor. Flybridge’de jakuzi ve oturma grubu var.

Azimut 120 SL

Motoryatın bot garajında 5.5 metreye kadar dingi saklamak mümkün. Ek olarak iki adet jetski’de sığabiliyor. 120 SL, sahip olduğu üç MTU 2000 makineleriyle 39 knot sürate erişebiliyor.

Azimut 120 SL


http://www.azimutyachts.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder