Satılık Tekneler

Aykın Marina 588 tonluk Travellift ile hizmete başladı
13.06.2014 Aykın Marina 588 tonluk Travellift ile hizmete başladı

Aykın Marina- Travellift

2010 yılında Yalova'da son gemisini inşa ederek teslim eden Yalova Aykın Tersanesi, yeni yatırımlar yaparak tersane alanını, Marina'ya çevirerek, Aykın Marina'yı hizmete aldı.

İtalya’dan sipariş ettiği 588 tonluk Türkiye’nin en büyük kaldırma kapasitesine sahip travellift ile çalışmalara başlayan Aykın Marina, marina inşasını tamamlayarak Mart-2014'de faaliyete geçti.

Aykın Marina'da 55 metre boyunda 2 parmak iskele yer alıyor. 40 bin metre kare karapark alanı inşasını tamamlayan ve bu alanda 588 ton kaldırma kapasitesi ile Türkiye'nin en yüksek taşıma gücüne sahip Travellift hizmete alan Aykın Marina, 13,5 metre genişliğine kadar tüm teknelere çekek hizmeti veriyor.

Aykın marina- travelift

Aykın Marina her türlü tekne sahiplerine, 50 yılı aşkın yetişkin, genç, dinamik ve tecrübeli personeli ile her tür genişlik ve boydaki tekne projelerinde, Yeni Tekne İnşaası-Bakım ve Onarım hizmeti sunuyor. Çekek alanında 380V – 400A'ya kadar elektrik, su ve diğer ihtiyaçlarının yanında tamir ve bakım hizmeti verecek tecrübeli personeli ile hizmet sunmayı hedefliyor.aykinshipyard.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.