Satılık Tekneler

Ayaklarınız için Isıtmalı Tabanlıklar
25.12.2012
“Keşke ayaklarım bu kadar üşümese!”  Soğuk havalarda denize çıkanlar serin rüzgarı yüzlerinde hissetmekten keyif alırlar, ama ayakları da sıcacık olsa çok daha keyifli olmaz mıydı? Olaysız geçen uzun bir vardiyada ayak ısısı hızla düşebilir.  ThermaCELL Isıtmalı Tabanlıklar yelken çizmeleriniz ya da botlarınız için ideal bir çözüm sunuyor.

Ayaklarınız için Isıtmalı Tabanlıklar 

Bu kablosuz, şarj edilebilir, hafif, sağlam ve masrafsız tabanlıklar saatte birkaç kuruşa ayaklarınızı sıcacık tutuyor. Denizde olmayı ne kadar severseniz sevin, üşüyen ayaklar keyfinizi kaçırabilir.  ThermaCELL ısıtmalı tabanlıklar her hava koşulunda konforunuzun tam olmasını sağlıyor.

Bot ya da çizmelerinizin tabanına yerleştirilenn bu tabanlıklar sürekli sabit bir ısı vererek ayaklarınızı normal vücut sıcaklığında tutar.  Eğer tek kullanımlık kimyasal ayak ısıtma pedlerini denediyseniz, bu ürünün farkını anlayacaksınız. Kimyasal ısıtıcılar aşırı ıs üreterek ayaklarınızın terlemesine neden olur.  ThermaCELL tabanlıklarla bu sorunu yaşamazsınız.

Ayaklarınız için Isıtmalı Tabanlıklar 


İçlerine yerleştirilmiş şarj edilebilir lithium-ion bataryalarla çalışan bu tabanlıklar uzaktan kumanda ile çalıştırılıyor. Tek yapmanız gereken ThermaCELL tabanlıkları denizde kullandığınız çizme ya da botlarınızın içine yerleştirmek.  Her ayak numarasına göre ayarlanabilen tabanlıklar sudan etkilenmez, dayanıklı ve ortopedik.
Şarj edilebilir olmaları nedeniyle de kullanım maliyeti saate birkaç kuruşu geçmiyor.  Bizce her denizci için şahane bir yılbaşı hediyesi.

Daha fazla bilgi için www.thermacell.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Data pager
12
Sayfadaki kayıt adedi
PageSizeComboBox
select
Toplam sayfa adedi: 2

iyide nasıl elde edebileceğiz bu üründen nasıl ve nerden alabiliriz türkiyede varmı

www.thermacell.com sitesini ziyaret ederek temin etme sansiniz var.

Ayak ısıtıcı tabanlıkları yerli olarak üretiyoruz. Patentli ürünümüzden almak isteyenler www.ayakkabiisitici.com adresimizi ziyaret edebilir ve alabilirler 05418708970

Urun Ülkemize gelmiş bulunmaktadır. Geniş bilği için www.xajans.com adresiden ulaşabılırsınız.

türkiyede bu tür ürünleri kullanan var mı ? işlevini merak ediyorum

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder