Satılık Tekneler

Avrupa’nın En İyisi: Four Winns Vista 255
29.01.2016 Avrupa’nın En İyisi: Four Winns Vista 255
Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Dusseldorf International Boat Show sırasında düzenlenen bir törenle, “2016 European Powerboat of the Year” ödülünü, Amerika’da üretilen tamamen yeni, Four Winns Vista 255 kazandı. Bu yeni model zaferi, 25 feet’e kadar olan sınıfta elde etti. Bu prestijli ödüle ikinci kez uzanan marka, daha önce 2012 yılında Sundowner 215 modeli ile kazanmıştı.

Four Winns Vista 255

Avrupa'da Yılın Teknesi ödülü olan “2016 European Powerboat of the Year”, o yıl içinde üretilen yatlar arasında düzenlenen en kapsamlı yarışma olarak bilinmekte. Ödül için derecelendirme kriterleri; değer, performans ve yenilikçilik konularına dayanmaktadır. Ödülün ruhunda, pazara sunulan yatların taşıdığı değer katan özellikleri ve yenilikçi özellikleri, markanın bilinirliği veya pazar büyüklüğünün dikkate alınmaması yer almaktadır. Ödül beş farklı kategoride düzenlenmektedir. 25 feete kadar, 35 feete kadar, 45 feete kadar, 45 feet üstü ve deplasman sınıfı. “2016 European Powerboat of the Year” jürisinde Avrupa’nın önde gelen sekiz yat dergisinin yazı işleri müdürleri yer aldı. Jüride Norveç’ten Bådnyt, İtalya’dan BoatMag, Almanya’dan Boote, İsviçre’den Marina.ch, Hollanda’dan Motorbot, İspanya’dan Nautica y Yates, Fransa’dan Neptune ve Avusturya’dan Yacht Revue dergilerinin editörleri bulundular.

Four Winns Vista 255-1

Four Winns yatlarını üreten Rec Boat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Roch Lambert “Bu ödüle layık olmak çok özel bir onur, özellikle de, Four Winns markası ile ikinci kez ödülü kazanmış olmamız. Yeni Vista 255 yatında belli ki tasarım ekibimiz olağan üstü bir iş çıkartmışlar. Gerçekten aileler için lüks ve çok yönlü bir tekne tasarlanmış. Zaten biz de, bu yeni model ile pazarda büyük başarılar bekliyorduk ve kazandığımız “2016 European Powerboat of the Year” ödülü hedefimize ulaşmamızda büyük katkı yapacak.” diye sözlerini bitirdi.

Four Winns Vista 255-3

Yeni Four Winns Vista 255, son zamanlarda Avrupa ve Kuzey Amerika’da düzenlenen tekne fuarlarında bir dizi dünya prömiyeri yaptı. Ödüllü motor yat sadece 25 feet uzunluğunda olmasına karşın güvertesinde pek çok özelliği barındırıyor. Motor yatta her türlü ihtiyaca cevap verebilecek, kokpitinde konforlu koltukları, kaliteli ses donanımı ve dinlenme imkanı bulunmaktadır. Alt güvertede ise rahat bir uyku için uygun baş yüksekliğine sahip bir kamara övünülecek özelliklere sahip. Four Winns Vista 255 aile için teknede geçirilecek kısa bir seyir veya bir hafta sonu gezisi için uygun her türlü taleplerini karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır.

“2016 European Powerboat of the Year” ödülünü 35 feete kadar olan kategoride Axopar 28, 45 feete kadar kategorisinde Steeler NG 43, 45 feet üstüden Galeon 500 Fly ve deplasman sınıfında ise Boarncruiser 1200 Elegance Sedan kazandı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder