Satılık Tekneler

Filter
Selected
Yacht Type
Make
Corporation Details

atalay yat

BÜLENT ATALAY tarafından kurulan ve 50 yılı aşkın süredir faaliyette bulunan firmamız, 2000 yılı başlarında yeniden yapılanmaya gitmiş olup CUN ATA YAT firmasını da kurmuştur.

Atalay yat ve Cun-Ata yat işbirliği ile geçmiş yılların tecrübe ve bilgi birikimini birleştirerek sektörde daha kalıcı ve kendini hissettirici bir yere gelmiştir.
Faaliyetlerine Tuzla bölgesinde ki 3 ayrı yerde toplam 3.500m2?lik kapalı alana sahip atölyelerinde devam eden firmamız; uzman kadrosu ile 5 metreden 25 metreye kadar ahşap ve fiberglass tekne yapımı kapasitesine sahiptir.

Uzun yıllar kişiye özel tekne imalatı yapan firmamız yerli ve yabancı müşterilerine değişik boylarda ve özelliklerde 800?e yakın tekne imal etmiş ve dünya sularında yüzdürmüştür.

1999 senesinde seri üretime başlamış olan firmamız 2002 senesinde DAVİNCİ firmasının modellerini üretmeye başlamış ve kapasitesini %50 oranında arttırmış olup halen daha DAVİNCİ modellerinin üretimlerine devam etmektedir.

2. el tekne satışı alanında da faaliyet gösteren firmamız ayrıca tekne bakım onarım ve restorasyon işlerini ve teknelerin tik güverte kaplanma işlerini de yapmaktadır.

ATALAY YAT , yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimini, gelişmeye açık esnek yapısı ve dinamik kadrosu ile birleştirip, en iyi tekneleri üretme isteği ve enerjisi ile daima lider konumda, yeniliklerin öncüsü olacaktır

Saygılarımızla.
ATALAY YAT TUR.SAN.TIC.LTD

  • Contact Information
  • Makes
  • Brochure
  • Gallery
  • Video
  • Campaigns
Web site: www.atalayyacht.com
Country Türkiye
City İstanbul
Phone 02163952914
Cell Phone 05325770307
Address
Brochure available.
Video available.
Compare my selected
Command item
  
Ad No BaşlıkLocationDatePrice
No Records Found.
Equipment Ads
Command item
  
Ad No TitleLocationDatePrice
No Records Found