Satılık Tekneler

Ataköy Mega Yat Marina Mayıs’ta Açılıyor
02.03.2016 Ataköy Mega Yat Marina Mayıs’ta Açılıyor
İstanbul Boğazı'nın güney ucunda yer alan Ataköy Mega Yat Marina, Mayıs ayında açılmaya hazırlanıyor. Ataköy Mega Yat Marina ,sadece megayatlara hizmet vermek üzere yapılan Türkiye’deki ilk marina olacak.

Ataköy-Mega-Yat-Marina

Marina yaklaşık 6000 m2’ye yayılan, 25-200 metreye kadar yatların yanaşabileceği 211 iskelesi ve kışlama alanları ile hizmet verecek. Ataköy Mega Yat Marina’da 200 ton kapasiteli travel lift yer alacak ve her türlü teknik hizmetler sunulacak.

Ataköy-Mega-Yat-Marina-2

Dati-Denizciler Ataköy Turizm ve İnşaat Şirketi tarafından inşa edilen Ataköy Mega Yat Marina, Ataköy Turizm Kompleksinin bir uzantısı olacak. Komplekste, Türkiye’nin ilk marinası ve halen 700 yat bağlama kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük marinalarından birisi olan Ataköy Marina da yer alıyor.

Ataköy-Mega-Yat-Marina-3

Ataköy Mega Yat Marina’nın açılması sonrasında, 25 metre üstü yatlar buraya aktarılacak. Böylece daha küçük yatlar için Ataköy Marina’da ilave yer açılması sağlanacak.

Ataköy-Mega-Yat-Marina-4  Ataköy Marina’da yer alan kışlama bölümünün ise üstü kapatılarak bir yaşam alanına dönüştürülmesi sonrasında, Ataköy Mega Yacht Marina’daki kışlama alanı her iki marina için hizmet vermeye başlayacak. 
İstanbul Turizm Merkezi adı verilen Ataköy Marina kompleksi projesinde ayrıca otel, apart daire, marina ve mağazalar yer alıyor. Proje 1 milyar 460 milyon lira yatırımla hayata geçirilecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.