Satılık Tekneler

Atak Yachts'tan - Yeni P35
12.05.2017 Atak Yachts'tan - Yeni P35 Atak Yachts kurucusu Can Atak tarafından tasarlanan, P35 model yatın mühendisliği OEK Marine kurucusu Osman Ender Kalender tarafından, üretimi ise Marin Craft’ın kurucusu ve Dinamar Marine’in sahibi Doğan Yalaz tarafından oluşturulan ekiple desteklenmektedir.

Atak Yachts'tan - Yeni P35

Tasarım süreci Mayıs 2016’da başlayan P35 modelinin üretim sürecine Ocak 2017’de adım atıldı. Sürekliliği ile birlikte, üretim aşamasında zaman zaman tasarım üzerinde değişiklikler yapan Can Atak, en ince detayına kadar tasarlanan yatın birçok teknik detayını da gizli tutuyor.

Atak Yachts'tan - Yeni P35 .

10.60 metre boyundaki yat, alışılageldik oranın dışında 3.70 metre genişliğe sahiptir. Rakiplerine karşı geniş iç hacmi olan P35, aynı zamanda salon, banyo, master cabin ve misafir kabini dahil hemen her yerde 2.05 metre yüksekliği ile kolay hareket imkanı (eğilmeden) sağlayarak, kendinden büyük yatlar gibi rahat dolaşım olanağı sağlamaktadır.

Bordaları dışarı açılarak, 90 cm eninde 3.30 metre boyundaki platformlarda güneşlenme alanları ve pencereleri açılıp bara dönüşen çift taraflı mutfak ile karşılıklı gelen oturakları mevcut. Megayatlarda kullanımı yaygınlaşan bu özelliğin efektif bir biçimde P35’te kullanılması, nispeten kısa boylu teknelerde de kullanılabileceğini ve lüksün yakalanabileceğini kanıtlar niteliktedir.

Atak Yachts'tan - Yeni P35 ..

Yüksek donanımlı bu lüks yatın bir diğer özelliği de, karaya çıkma ve tek motorlu kullanıldığı takdirde güvenlik amaçlı kullanılmak üzere, kıçtaki ambarda 2 metrelik dıştan takma motorlu özel bir kayık saklamasıdır.

Master kabin içerisindeki king size yatağın etrafında rahatça yürüme olanağının yanısıra, borda boyunca uzanabilme ve büyük camlardan etrafı seyredebilme imkanı mevcuttur. P35 modeli, yer aldığı segmentte makul fiyatıyla da rakiplerinden sıyrılarak ön plana çıkıyor.

Atak Yachts'tan - Yeni P35 ...

Ağustos 2017 sonuna doğru suya inmesi planlanan yatın, üzerinde tek motor bulunmasına rağmen farklı ebatlarda çift motor kullanımına da uygunluk sağlamaktadır.

P35'in 2018 sezonunda seri üretimine geçilmesi planlanmakla beraber, ekonomik şartlar nedeniyle uluslararası pazar hedeflense de, Can Atak bu yat modelinin Türk suları içinde kalmasını arzu etmektedir.

Atak Yachts'tan - Yeni P35 ,

Teknik Özellikleri:

Tam boy: 10,60 metre
En: 3,70 metre (5,51 metre bordalar açıldığında)
Su çekimi: 0,70 metre
Deplasman: 8,250 ton
Motor: Volvo Penta D4 260*
Maksimum hız: 24 knot**
Kamara sayısı: 2
Banyo: 1


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

fiyatı belli olmadı mı ?

Fiatı nedir bilgi verirmisiz

fiyati hakkinda bilgi varmi?

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.