Satılık Tekneler

Astondoa'nın yeni projesi 72 GLX
20.04.2013

Astondoa'nın yeni projesi 72 GLX

Astondoa firması, görücüye yeni çıkardığı Top Deck'ten sonra, motoryat serisinde de yenilikçi ruhunu yansıtmaya devam ediyor. Son derece modern hatlarla entegre edilmiş proje aşamasındaki yeni hardtop özellikli, 65 ve 72, bundan başka bir çok yepyeni özellikler sunuyor. Baş tarafındaki güverte alanları, en dikkat çekici yeniliklerden biri. Özellikle demirli veya bağlı vaziyette, son derece rahat kullanımıyla, geniş bir yaşam alanı oluşturuyor. Astondoa'nın 1998-2007 yılları arasında ürettiği 72 GLX'in adını taşıyan bu yeni model, Nuvolari Lenard studio'nun başarılı tasarımıyla ortaya çıktı. Dört adet misafir kamarası ve orta bölümdeki ana kamarasıyla 10 kişiyi rahatlıkla ağarlayabilen 72 GLX'in alt güvertesinin kıç bölümünde ise tayfa kabini konumlanmış.

Astondoa'nın yeni projesi 72 GLX

Bir diğer dikkat çekici özelliği ise, kıç tarafındaki geniş bot garajı, açık planlanan misafir salonu. İkiz MAN 1224 makineyi standart olarak sunan Astondoa, bu yeni motoryatında sahibinin isteğine bağlı olarak 1360 beygirlik makine seçeneğini de bulunduruyor. Yeni motoryat, standart makineleriyle maksimum 28 knot sürate çıkabiliyor.  

Astondoa'nın yeni projesi 72 GLXYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder