Satılık Tekneler

Astondoa Century 110 GLX Sophye
07.02.2016 Astondoa Century 110 GLX Sophye
İspanyol Astilleros Astondoa grubu, geçtiğimiz yıl Haziran ayında, üretimindeki 100. yılının anısına Astondoa Century isimli yeni motoryat serisini açıklamıştı. Motoryat serisinin ilk modelinin ise, 110 feet’lik flybridge model, Century 110 GLX olacağı duyurulmuştu. Yatvitini.com sitemizde de daha önce Century 110 GLX ile ilgili haberi okuyucularımız ile paylaşmıştık. Aradan geçen zaman içinde yatın üretimi tamamlandı. Denize indirilen süperyatın ilk görkemli fotoğraflarına ulaştık.

Astondoa-Century-110-GLX-Sophye

Sophye adı verilen serinin ilk süperyatı Astondoa Century 110 GLX’in yayınlanan ilk görüntülerinde, ihtişamın yanı sıra, çok da çarpıcı bir sportif ruh hissedilmekte. İspanyol tersanenin geçtiğimiz hafta deniz ile buluşan yeni süperyatı, 11 - 15 Şubat tarihlerinde Amerika Birleşik Devletlerinde düzenlenecek olan, Yachts Miami Beach Show’da kendisine yakışan bir şekilde sergilenecek.

Astondoa-Century-110-GLX-Sophye-2

İspanyol tersaneler grubu Astondoa, 100. kuruluş yılı kutlamalarına Miami Beach’deki daha önce Yacht & Brokerage Show olarak bilinen, şovda başlayacak. Tersane, Amerika’da temsilcisi G Marine ile birilikte etkinliğe katılacak. Astondoa Century 110 GLX Sophye,etkinlik süresince Fontainebleau Hotel karşısında Collins Avenue, Ramp 42’de sergilenecek.

Astondoa Century 110 GLX Sophye, geniş bir aileye ve hatta arkadaşları ile birlikte ev sahipliği yapmak üzere oluşturulmuş. Tamamen yat sahibinin hayat tarzı ve onun isteklerini karşılayabilmek için özelleştirilmiş. Yat sahibinin taleplerini karşılayan, evden uzakta açık havada, ama ev konforunda mekanlar sunulmuş.

Astondoa-Century-110-GLX-Sophye-3

Süperyatın iç dekorasyonunu Cristiano Gatto gerçekleştirmiş. Gatto master süit kamarayı, ana güvertede yatın tüm genişliğini kullanabilecek şekilde öne doğru yerleştirmiş. Diğer dört kamaranın hepsini alt güverteye konumlandırmış. Bu dört kamaranın ikisi çift kişilik yataklı, diğer ikisi ise iki tek yataklı. Tüm süit kamaralarda geniş dolaplar, buzdolapları, eğlence sistemleri ve her birinin bağımsız banyosu bulunmaktadır.

Astondoa-Century-110-GLX-Sophye-4
 
Astondoa Century 110 GLX Sophye süperyatında 6 mürettebat hizmet verecek. Sophye, iki adet MTU 16V2000 M84 motor ile donatıldı. Motorlaryatın maksimum 24 hıza çıkmasını sağlarken, seyir hızı ise 20 knot olarak verilmekte. Astondoa Century 110 GLX, 33,5 metre boyu ve 103 tonluk boş ağırlığıyla, etkileyici performanslar ortaya koyacak kapasitede tasarlanmış.
 
www.astondoa.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.