Satılık Tekneler

Astondoa 66 GLX
14.02.2017 Astondoa 66 GLX

Astondoa, yeni 66 GLX modelini duyurdu. 20.5 metre uzunluktaki motoryat, Astondao Yachts’ın Flybridge serisine katıldı. Astondoa Yachts’ın üretiminde, ayrıca 13m - 24m (44ft-80ft) arasında değişen beş model bulunuyor.

Astondoa – Yeni 66 GLX

İspanyol tersanesi Astondoa Yachts, portföyünü Flybridge serisine katılan yeni 66 GLX modeli ile genişletti. Yeni Astondoa 66 GLX, Astondoa'nın yüzyıl serisi yelpazesinden gelen ayrıntıları, yenilikleri ve mevcut 80 GLX modelini oluşturan dış tasarım ile birleştiriyor.

Astondoa – Yeni 66 GLX.

Yeni motoryatta cömert, kullanışlı alanlar yaratılmaya dikkat edilmiş. Tekne genelinde geniş pencereler bulunuyor ve tersaneden verilen bilgiye göre, müşterilerine bir miktar kişiselleştirme seçeneği ile birlikte sunuluyor.

Astondoa – Yeni 66 GLX..

Astondoa, yeni 66 GLX modelinde 5.12 metrekare flybridge ile, tüm rakiplerinden daha kullanışlı alanlara sahip olduğunu iddia ediyor. İspanyol üretici yaptığı açıklamada; "Yeni tasarım, çok daha büyük bir motoryatta olduğunuzu ve geniş oturma yelpazesi ile eğlenceli, huzurlu ortamı aklınızdan geçmenizi sağlıyor." diyor.

Astondoa – Yeni 66 GLX...

Motoryatın bir diğer belirgin özelliği ise, ilk üç bölümün sonundaki tek bir uzantı ile tasarlanan yanlamasına bölüm sayılabilir. Tersanenin iddiasına göre; "Bu yanlamasına düzen, maksimum güneş ışığını alabilme özelliğine sahip bir flybridge tasarımı, hizmet teknesi ve jetski depolama imkânı ile rakipleri arasından sıyrılmayı mümkün kılacak." deniliyor.

Astondoa – Yeni 66 GLX,

Yeni 66 GLX modeli, 20,5 metre uzunluğunda ve 5,3 metre genişliğinde olacak. Motoryat Volvo Penta IPS1200 ile donatılmış olup, maksimum 32 knot hıza ulaşabilecek. Konforlu seyir 26 knot olarak verilmektedir. Motoryatın menzilinin ise 300 deniz mili olacağı belirtiliyor.

Astondoa – Yeni 66 GLX, Astondoa – Yeni 66 GLX,,

CTP malzemeden üretilen yeni Astondoa 66 GLX, 8 konuk ağırlanabilecek ve 2 mürettebat görev yapacak.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder