Satılık Tekneler

Aston Martin Monaco Yacht Show’da
28.09.2016 Aston Martin Monaco Yacht Show’da Aston Martin, sportif prototipi AM37’nin standart ve sport versiyonlarının tanıtımını, Monaco Yacht Show’da yapacak. Orijinal AM37’nin lansmanını geçtiğimiz Nisan ayında Milano Tasarım Haftası’nda gerçekleştiren Aston Martin, gövde gösterisini Monaco’da devam ettiriyor. AM Voyage 55’in ardından piyasaya çıkarttığı ikinci model olan AM37, çok daha performanslı ve sportif bir tasarım. AM37’nin sportif versiyonu olan AM37 Sport’un, 52 knot sürate erişeceği belirtiliyor. Standart model AM37’nin maksimum sürati ise 44 knot.Uzaktan kumandalı kayar güvertesi, akıllı telefondan kontrol edilebilen havalandırma ve kahve makinesi gibi donanımlarla lüksü yaşatan AM37, ek olarak ses kontrollü elektronik donanımlara ve dümen istasyonunda dokunmatik HD ekranlara sahip. Alıcının isteğine sunulan çeşitli gövde rengi seçenekleri ise, AM37 Sport’u piyasada bir adım daha öne çıkarıyor.

Bir otomobil markası olan Aston Martin, Mercedes Benz gibi deniz sektöründe boy gösteriyor. Hollandalı Quintessence Yachts, geçtiğimiz Ağustos ayında AM37’yi ABD’de Moterey Car Week’de tanıtmıştı. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder