Satılık Tekneler

Asterisk UNO Ekibi, Amerika Yolcusu
11.05.2013

Farr 40 sınıfı 2013 Uluslararası Turu kapsamında, Annapolis'te gerçekleşecek olan 3. ayak yarışlarında, UNO sponsorluğundaki Türk ekibi de mücadele edecek. Chesapeake Körfezi'nin kuzeyinde gerçekleşecek olan yarışlar, 15-18 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Dört farklı ülkeden, 8 teknenin kayıt verdiği regatta'da, toplam 10 yarış yapılması planlanıyor.

Geçtiğimiz yıl, yine Mayıs ayında gerçekleşen Annapolis'teki 3. ayak yarışlarında, Hasip Gençer dümenciliğindeki Asterisk UNO ekibi, 11 tekne içinde yedinci olmuştu.

Geçtiğimiz yıl yarışan Provezza ekibinin, bu yıl Farr 40 sınıfında yarışmaması sonucunda tek Türk ekip olarak kalan UNO, Annapolis'in ardından 24-27 Temmuz'da Matha's Vineyard'da, 24-30 Ağustos'ta da Dünya Şampiyonası'nda, Newport'ta yarışacak.

UNO ekibi, 6'sı Türk, 4'ü yabancı olmak üzere 10 kişilik ekibiyle yarın Chesapeake Körfezi'nde antrenman yapmaya başlayacak. Toplamda 760kg ekip ağırlık limiti kuralı kapsamında, yarışlardan bir gün önce antrenmanlarını tamamlayıp, resmi tartıya çıkacaklar.

2013 Farr 40 Uluslararası Turu 3. Ayak Annapolis katılım listesi:

2013 Farr 40 East Coast Championship :: Event 3 
Crew Report


Crew Name

Position

ISAF #

ISAF Class.

Class Approv.

Asterisk-Uno (Farr 40)

AKYIL, YASEMIN

Pitman

TURYA4

Group 1

  Yes  

BARAS, AHMET

Mast

TURAB15

Group 1

  Yes  

Dawson, Rod

Main Trimmer

NZLRD1

Group 3

  Yes  

FIRTINA, OZGUN

TUROF1

Group 1

  Yes  

GENCER, HASIP

TURHG5

Group 1

  Yes  

LABRO, BERNARD

Bowman

Group 3

  Yes  

MARINO, VICTOR

Group 3

  Yes  

MC DONALD, ROSS

Tactician

Group 3

  Yes  

OZONUR, LEVENT

Mid Mast

TURLO1

Group 1

  Yes  

SEZIK, EFE

Grinder

TURES7

Group 1

  Yes  

Barking Mad (Farr 40)

Bartel, Lindsay

Other

USALB26

Group 1

  Yes  

Baxter, Skip

Main Trimmer

Group 3

  Yes  

Hurst, Zac

Other

Group 3

  Yes  

Hutchinson, Terry

Tactician

Group 3

  Yes  

Inman, Steve

Bowman

USASI2

Group 1

  Yes  

Lindguist-Bishop, Linda

Pitman

USALL4

Group 1

  Yes  

Maguire Harr, Sean

USASH77

Group 1

  Yes  

Mcdonough, Matt

Bowman

USAMM14

Group 1

  Yes  

Richardson, James

Skipper

USAJR26

Group 1

  Yes  

Trubovich, Morgan

Headsail Trimmer

Group 3

  Yes  

Enfant Terrible (Farr 40)

Bagnaschi, Jacopo

Headsail Trimmer

ITAJB2

  Yes  

Caracci, Andrea

Navigator

ITAAC6

Group 1

  Yes  

Cassinari, Giovanni

Group 3

  Yes  

Fantini, Alberto

Bowman

Group 3

  Yes  

Fiaschi, Daniele

Pitman

ITADF1

Group 1

  Yes  

Figlia di Granara, Gaetano

Headsail Trimmer

itagf9

Group 3

  Yes  

Mascino, Paolo

Headsail Trimmer

ITAPM17

Group 1

  Yes  

Rossi, Alberto

Helmsman

ITAAR49

Group 1

  Yes  

Strappati, Roberto

Mast

ITARS20

Group 1

  Yes  

Vascotto, Vasco

Tactician

ITAVV6

Group 3

  Yes  

Groovederci (Farr 40)

Appleton, Cameron

Tactician

Group 3

  Yes  

Couvreux, Sean

Bow

USASC4

Group 3

  Yes  

Demourkas, John

Skipper

USAJD5

Group 1

  Yes  

Estcourt, Andrew

Group 3

  Yes  

Fortin, Chris

Mid Mast

USACF41

Group 1

  Yes  

Herlihy, Kevin

Grinder

USAKH64

Group 1

  Yes  

Kamp, Christian

Headsail Trimmer

Group 3

  Yes  

Maxam, Zack

Pit

USAZM1

Group 1

  Yes  

Wehrheim, Phil

Strategist

USAPW11

Group 1

  Yes  

Nightshift (Farr 40)

Bowen, Rich

USARB18

Group 3

  Yes  

Cox, C. Jane

Pit

USACC24

Group 1

  Yes  

Haaland, Ted

Bow

USATH59

Group 1

  Yes  

Horton, Andy

Tactician

Group 3

  Yes  

McNeil, Kevin

Helmsman

USAKM28

Group 1

  Yes  

Mininger, Seth

Mid Bow

USASM65

Group 1

  Yes  

Scott, Dave

Main Trimmer

USADS05

Group 3

  Yes  

Stout, Wilson

USAWS74

Group 1

  Yes  

Wulff, Jenn

USAJW18

Group 1

  Yes  

Zwingelberg, Shane

USASZ2

Group 1

  Yes  

PLENTY (Farr 40)

Constant, Marco

Main Trimmer

RSAMC4

Group 3

  Yes  

Halcrow, Rosco

Headsail Trimmer

NZLRH5

Group 3

  Yes  

Holmgren, Scott

Grinder

USASH25

Group 1

  Yes  

Hubbard, Will

Pitman

USAWH5

Group 1

  Yes  

Keeshen, Bryan

Mast

USABK57

Group 1

  Yes  

Larson, Chris

Tactician

USACL13

Group 3

  Yes  

Roepers, Alexander

Helmsman

USAAR12

Group 1

  Yes  

Smith, Alan

Bowman

NZLAS8

Group 3

  Yes  

Tawaststjerna, Greg

Headsail Trimmer

USAGT28

Group 1

  Yes  

Ramrod (Farr 40)

Beasley, Mike

Group 3

  Yes  

Beck, matt

Headsail Trimmer

USAMB129

Group 1

  Yes  

Brady, Gavin

Tactician

Group 3

  Yes  

Dodge, Scott

USASD15

Group 1

  Yes  

gendell, greg

Bow

Group 3

  Yes  

Gibson, Joe

Group 3

  Yes  

jabin, rodrick

Helmsman

USARJ3

Group 1

  Yes  

McShane, Jason

Mast

USAJM67

Group 1

  Yes  

Stout, William

USAWS6

Group 1

  Yes  

Struntje light (Farr 40)

Bortoletto, Massimo

Group 3

  Yes  

Bozzetti, Cesare

ITACB26

Group 1

  Yes  

Coari, Francesco

ITAFC50

Group 1

  Yes  

de Felice, Lorenzo

ITALD7

Group 1

  Yes  

de Luca, Matteo

Group 3

  Yes  

Holmberg, Peter

Tactician

Group 3

  Yes  

Scarselli, Guilio

ITAGS116

Group 1

  Yes  

Schaefer, Angela

GERAS1

Group 1

  Yes  

Schaefer, Wolfgang

Helmsman

GERWS1

Group 1

  Yes  

Zenker, Daniel

GERDZ3

Group 1

  Yes  

Efe Sezik
www.yatvitrini.com

 



YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.