Satılık Tekneler

Asteria 108 Motoryat
17.10.2013 Asteria 108 Motoryat Asteria 108 Motoryat

Kompozit yapım olan yeni seri motoryat Asteria 108, Çin'de, HeySea tersanesinde inşa edildi. 33.1 metre boyundaki Asteria 108'in sportif stili, Hollandalı tasarımcılar tarafından geliştirildi. Motor yatın iç dekorasyonunda tik ve venge hakim. Ana güvertesinde kıç tarafta geniş bir salonu ve ön tarafta ise yemek odası bölümü yer alıyor. Alt güvertesinde ise tam genişlikte bir ana kabin, bir VIP kabin ve iki adet çift kişilik kamara bulunuyor.

33 metre boyundaki motoryatın standart versiyonunda ikiz 1081kW gücünde Caterpillar makineler kullanılıyor. Standart makine donanımıyla maksimum 21 knot'a çıkabiliyor. Seyir sürati ise 18 knot. Asteria'nın diğer ekipmanlarında da Avrupa standartları kullanılarak Onan jeneratörler, Cruisair havalandırmalar ve Seekeeper gyro dengeleyiciler tercih edilmiş.


Asteria 108 Motoryat

Asteria 108, başarıyla sonuçlanan deniz testlerinin ardından Singapur'a teslim edildi. Çinli tersane, HeySea 82'deki 20 siparişlik başarısını takiben ürettiği Asteria 108'den üç tane daha sipariş alarak üretime devam ediyor.

http://www.heysea.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.