Satılık Tekneler

Artemis Racing Team Yeni AC72'si ile ilk Antremanı
15.11.2012

Paul Cayard ve takımı geçen hafta suya inen yeni tekneleri AC72 ile ilk antremanı'nı bir hafta süren hazırlıklar sonrasında dün gerçekleştirdi. 

The Challanger of Record’un tekneleri İsveç’te üretilip tırlarla Valensiya’daki üsse bu bahar getirilip daha sonra kargo gemileriyle Ağustos ayında San Francisco’ya ulaşmıştı. Takımın ilk AC72’si İspanya’da üretilip, test edilmiş fakat mayıstaki eğitimler süresince büyük zarar almıştı. Bu aksiliğin üstesinden gelen Artemis Racing kanadı tekrar inşa etti. İnşa edilen bu kanat AC72’ye gücünü sağlayacak olan kanattı.

Juan Kouyoumdjian ve ekibi tarafından Valensiya’da Artemis Racing içim tasarlanan katamaran özel olarak tasarlanmış iki ACX72  katamarandan bir tanesidir. Bu noktada araştırma ve geliştirme San Francisco körfezinde gerçekleşecek olan antremanlarda devam edecektir.  AC72’nin yanında duran Kouyoumdjian “Bu tekneyle denize açılmak ve sunduğu öğrenme fırsatlarından yararlanmak çok heyecan verici. San Francisco körfezinin gerçekliğinde denize açılmak bu dersler çok gerçekçi yaparken bir o kadarda zorlaştırıyor.

Artemis Racing..


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.