Satılık Tekneler

Art of Kinetik - Hedonist Convertible
29.12.2015 Art of Kinetik - Hedonist Convertible Art of Kinetik firmasından kendileri ile gurur duyacakları yeni bir yenilikçi ve benzersiz tasarım; Hedonist Convertible motoryatı. Yeni konsept motoryat, tamamen yepyeni tasarımı ile lüks yat görünümünde sıra dışı bir çizgiye sahip. Art of Kinetik,yüksek kaliteli işçilikle yat üretmesi ile bilinen bir tersane. Büyük bir özveri ile çalışan ekip yeni bir motoryata imza  attı.

Hedonist-Convertible

Art of Kinetik için, yeni bir yat tasarlarken sadece konsept projesi düşünülmüyor. Çalışmalarını bir sanat eseri titizliği ile yürütüyorlar. Art of Kinetik lüks yatların yüksek kalite geleneğine değer vererek, eşsiz ve sektörde saygın motoryatlar üretmeye devam ediyor. Bu kalite ve sanat eseri özelliklerini göz önüne aldığımızda Hedonist Convertible'in üretim sürecinde de benzer bir yaklaşım gösterildiği şüphesiz. 

Hedonist-Convertible-2

En iyi tasarım ve işçiliğin kesinlikle en mükemmel motor ile de donatılması kaçınılmaz. Hedonist Convertible, tasarımcıların en ince ayrıntılarına kadar inanılmaz bir özveri ile üzerinde çalıştıkları mükemmel bir örnek. 20 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğindeki motoryat, yumuşak olduğu kadar  heyecan verici gücünü MTU motorlarını ile elde ediyor. Hedonist Convertible'da, kusursuz dizel motorlar konusunda büyük bilgi birikimi olan MTU motor tercih edilmiş. Motoryatta iki adet dizel 1920 HP MTU V12 2000 M94 motor bulunurken, itici güçlerini iki adet Rolls Royce 40A3 su jetinden alacak.

Hedonist-Convertible-3

Zarif, pürüzsüz ve çarpıcı çizgilerdeki yatın iç dekorasyonunda da büyük bir titizlikle çalışılmış. Öylesine en ince detaylara çalışılmış ki, yakıt tankı kapağında, takozlarda veya güverte merdiven detaylarında bu titizliği hemen algılayabilirsiniz.

Hedonist-Convertible-4

Toplam beş kamarası ile maksimum 12 konuğa ev sahipliği yapabilecek olan Hedonist Convertible, maksimum 48 knot hıza erişebilirken seyir hızı olarak 38 knot veriliyor.

Hedonist-Convertible-5

Art of Kinetik için detaylar bir zevk. Kaptan koltuğuna kurulup dümene geçtiğinizde, her bir mil benzersiz bir yaşam anını hissettirecektir. Tasarımcılar ile mühendisler onlarca ince detay üzerinde çalışarak eşsiz bir sanat eseri yaratmışlar.

www.artofkinetik.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder