Satılık Tekneler

Arrow460 - Granturismo Edition1
03.10.2016 Arrow460 - Granturismo Edition1
Arrow460 - Granturismo Edition1 için güçlerini birleştiren Silver Arrows Marine ile Baltic Yachts, birlikteliklerini Monaco Yacht Show’da açıkladı. Fuarda eş zamanlı olarak 14 metrelik lüks motoryatları Arrow460 - Grantourismo Edition1’in lansmanı da yapıldı. Üretiminin yakın zamanda başlayacağı belirtilen motoryatın tasarımını, Mercedes-Benz Style yaptı.

Arrow460 - Grantourismo Edition1

Baltic Yachts’ın ‘daha hafif, daha hızlı, daha sağlam ve birlikte’ sloganıyla ortaya çıkarılan yeni motoryat tasarımı, fimanın Jakobstad, Finlandiya’daki tesislerinde üretilecek. 40 yılı aşkın süredir karbon-kompozit üretiminde uzman olan Baltic Yachts, dünyada adından söz ettirmiş karbon - kompozit yatlarıyla öncü pozisyonda. 

Arrow460, 4 yıllık bir geliştirme programı çerçevesinde test edildi ve tasarlandı. En nihayetinde tasarımın amacına uygun olacak biçimde, yenilikçi üretim konseptinin deniz endüstrisine uyarlanmasıyla sonuçlandı ve ortaya en iyi kalite standartlarında lüks bir motoryat çıkarıldı.

Arrow460 - Grantourismo’nun ilk ön üretimi, Mercedes ismiyle Monaco Yacht Show’da halka lanse edildi. Piyasaya sürülmesi ise, önümüzdeki yılın ilk bölümünde gerçekleşecek. Motoryatın siparişleri ise şimdiden alınmaya başlandı. Lüks motoryat için vergiler hariç istenilen başlangıç fiyatı 2,5 Milyon Euro.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.