Satılık Tekneler

Arkın Pruva'dan Tempus Fugit 90
26.10.2013 Arkın Pruva'dan Tempus Fugit 90

Arkın Pruva'dan Tempus Fugit 90

Arkın Pruva'nın Antalya'daki tesislerinde üretilen Tempus Fugit 90, Tempus Sınıfı Serisi'nin ilk modeli. İlk bakışta J-Class yelkenlileri andıran Tempus Fugit, bir Rob Humphreys tasarımı. Etkileyici dönüş sürati, dengeli seyir ve hassas dümen kontrolü gibi özellikleri, CFD teknikleri sayesinde optimize edilmiş kusursuz gövde çizgileri sayesinde öne çıkıyor. Bunlar gibi başlıca performans özelliklerine sahip olan ahşap yelkenli, yarış parkurlarında oldukça iddialı.

Arkın Pruva'dan Tempus Fugit 90

Güvertesinde biri rahatlama-oturma alanı olmak üzere iki ayrı kısım bulunuyor. Açık plan mutfağıyla birlikte içeride, baş tarafa doğru misafir kabinleri ve kıç tarafta ana kabin var. Klasik yatçılığın etkilerini sonuna kadar hissettiren Tempus Fugit'in mutfağı ve banyoları mermer ve ahşap panellerle döşeli.

Arkın Pruva'dan Tempus Fugit 90Arkın Pruva'dan Tempus Fugit 90

Deniz denemelerinin ardından Batı Akdeniz'e giden 27.4 metrelik Tempus Fugit, 28 Eylül-6 Ekim tarihlerinde St. Tropez'de gerçekleşen Les Voiles de St. Tropez yarışlarında boy gösterdi.

Arkın Pruva'dan Tempus Fugit 90


http://www.arkinpruva.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.