Satılık Tekneler

Argos 305 RIB Tender
16.06.2016 Argos 305 RIB Tender
Argos’un duyurusunu yaptığı yeni lüks RIB tender teknesinin tasarımını, Facheris Design üstlenmiş ve teknenin geliştirilmesi ise Argos Nautic ile birlikte sağlanmış. 

Argos 305 RIB

Facheris Design ve Argos Nautic tarafından birlikte geliştirilen Argos 305 RIB tender hakkında fazla detaylı olmayan bilgiler açıklandı.

 

Argos 305 RIB, lüks tender serisinin ilk ürünü. 10 feet uzunluğundaki ortadan konsollu modelde, 4 kişinin rahatça oturabilmesi için yeterli ayak mesafesi bulunuyor. Ama oldukça da kompakt olan tender tekne, orta boy bir yatın garajına rahatlıkla sığabiliyor. Estetik, ergonomik ve enfes detayları bu tekneyi, RIB tender tekne pazarında benzerlerinden çok farklı kılıyor. Siparişe göre renk seçimleri de yapılabilecek olan yeni Argos 305 RIB, yat ile bir uyum içinde ve her detayına özen gösterilerek üretilecek.

Argos 305 RIB-2

Genel merkezi Amerika Florida, Miami’de bulunan Argos Nautic, fazlasıyla lüks seri yeni Argos 305 TIB tender tekneyi Facheris Design destekleri ile geliştirdi. Küçük ebatları ve hafifliğinden dolayı, eğlenceli bir deniz oyuncağı olarak da kullanılabilir. Lüks tender tekne için, Argos tarafından isteğe bağlı olarak gelecekte koltuk kafalıkları ve ön cam da sunulacak. 10 feet uzunluğundaki modelden sonra, gelecek Eylül ayında 13 feetlik modelin de hazır olacağı açıklandı. Facheris Design, Argos 305 RIB lüks tender teknenin hem içi hem de dış tasarımı ile birlikte, mühendislik çalışmalarını da üstlenmiş.

Argos 305 RIB-3

Argos Nautic, yeni 305 RIB tender tekneyi arzu edilirse elektrik motorlu olarak satabileceğini ifade etti. Argos Nautic tarafından yapılan açıklamada, modelde 20 HP eş değeri güce sahip olan Torqeedo Cruise 10.0 elektrik motoru kullanılacak. 10 feet uzunluğundaki tender teknenin Evinrude, Mercury ve Yamaha motor seçenekleri de bulunuyor. Süperyatlarında dizel motorları tercih eden yat sahipleri ve özellikle çevreye duyarlı denizciler, tender tekneleri için yatlarında benzin de taşımak istemedikleri için elektrikli motorları tercih edebilecekler.

Argos 305 RIB-4

Çok sessiz olacak tender tekne, Torqeedo Cruise 10.0 elektrik motoru ile 28 mil hıza ulaşabilecek. Gelenekselden vazgeçmeyenler için ise teknede, 2 veya 4 zamanlı dıştan takma motorlar kullanılacak. Tavsiye edilen motor 30 HP ancak, isteğe bağlı 25 ile 40 HP arasında motorlar kullanılabilir. 

Argos 305 RIB-5

4 yolcu kapasiteli lüks, ergonomik ve performanslı Argos 305 tender teknenin fiyatı ise, motor hariç 30.000 dolardan başlıyor ve seçilen motora göre toplam fiyatı 56.000 dolara kadar çıkıyor.

www.argosnautic.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder