Satılık Tekneler

Archambault'dan Yeni A 27
20.10.2013 Archambault'dan Yeni  A 27

Archambault'dan Yeni  A 27

Archambault, Fransız tekne imalatçısı 2012 senesinde el değiştirmiştir; Yeni sahipleri Archambault ailesi fertlerini profesyonel olarak kurum içinde tutarak markanın isim ve kalitesinin güvenilirliğini devam ettirmişlerdir. Çok ciddi sayılacak yegane yenilik sadece ticari bir zorunluluk ve rekabet gücü olarak teknelerin iç tasarımlarında yapılmıştır. Şöyleki daha çok yarış amaçlı olan teknelerin boş sayılabilecek iç tasarımları tamamiyle değiştirilmiş ve gezi teknelerinde olması gereken konfor ve albeni sağlanmıştır. Aslında modeller RC ( racer cruiser/yarış gezi)  ve R (racer/yarış) olarak tanımlanarak ayrı ayrı donatılmışlardır. Model gövdeleri aynı bırakılarak iç tasarımlarında yarış ve yarış gezi olarak alternatif düzenlemeler getirilmiştir.

Archambault'dan Yeni  A 27

Archambault firmasının diğer önemli yenilikleri  A 27, A 31 ve A 13 (13metre veya 43ft) gibi yeni modellerini  piyasaya sürmesidir.

A 27 isteğe göre torpil salma ve tek dümen palası olarak yarış modeli, veya çift pala ve katlanır salma ile cruiser modeli olarak piyasaya sunuluyor. Aynı zamanda isteğe bağlı 4 veya 2 kişilik yatak, dıştan veya içten takma motor opsiyonları'da alıcı tarafından belirleniyor.

Archambault'dan Yeni  A 27Archambault'dan Yeni  A 27

Teknik Özellikler:

DESIGNER

NIVELT JOUBERT

SPECIFICATIONS

LENGTH OVERALL 27'4"

BEAM 9'9"

FIXED KEEL DRAFT 5'5"

DISPLACEMENT 2150 KG

FIXED KEEL WEIGHT 828 KG

MAIN SAIL AREA 24 M²

GENOA AREA 19 M²

SPINNAKER AREA 80 M²

CONSTRUCTION

WHITE HULL RESIN INFUSION SYSTEM

WHITE DECK PVC SANDWICH RESIN INFUSION SYSTEM

WHITE INTERIOR MOULDING

Teknik Broşür için TIKLAYINIZ

Yelken Planı için TIKLAYINIZ


Archambault tekneleri UTL-Skiper firması tarafından Turkiye'de satışa sunulmaktadır. www.skiper.org

http://www.archambault-boats.eu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder