Satılık Tekneler

Arcadia’dan yeni 58 feet Sherpa modeli
16.11.2015 Arcadia’dan yeni 58 feet Sherpa modeli Arcadia Yachts, geçtiğimiz hafta gerçekleşen Fort Lauderdale Yat Fuarı’nda, daha küçük motoryatlardan oluşan yeni bir giriş modeliyle, sektöre adım atacağını açıkladı.

Yeni Arcadia Sherpa, bahsedilen bu ‘küçük motoryatlar’ serisinin ilk modeli olarak karşımızda. 58 feet boyunda olan bu kompakt ve ekonomik motoryat projesinin inşa aşamasına da çoktan başlanmış. 1 numaralı gövdenin resmi lansmanı ise, 2016 Düsseldorf Yat Fuarı’nda gerçekleşecek. 

arcadia-sherpa

İki kamaralı iç düzen ile tasarlanmış olan Arcadia Sherpa, açık bir güverte tasarımına sahip üst yapıdan oluşuyor. ‘Akdeniz seyri’ olarak adlandırılan güncel bir tasarıma sahip olan Sherpa, günümüzde motoryatlarda en çok tercih edilen özellikleri sunuyor. 

Arcadia Sherpa’nın 1 numaralı gövdesi, 15 Aralık tarihinde İtalya’da suya indirilecek. Ardından deniz testleri, Arcadia’nın tesislerinde gerçekleşecek. Testlerin tamamlanmasından sonra ise Sherpa, Napoli’den ayrılarak Cenova’ya ilk seyrini yapacak. Burada gemiye yüklenecek olan yeni motoryat, Rotterdam’a nakledilecek ve Dusseldorf Boot 2016’da yapılacak olan lansmanı için Rhine’de bekleyecek. 

58 feet’lik bu yeni motoryatın ikinci gövdesinin inşası ise, geçtiğimiz eylül ayında başladı. Gövdenin laminasyon aşaması önümüzdeki aralık ayında tamamlanacak ve Mart 2016’da teslimata hazır olacak. 

 
www.arcadiayachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.