Satılık Tekneler

Arcadia 100'ün ilk gövde üretimi
13.11.2015 Arcadia 100'ün ilk gövde üretimi
Arcadia Yachts’ın, Arcadia 100 modelinin 1 numaralı gövdesi, İtalyan bir müşteri için inşa ediliyor. Motoryatın yapımının %30’u tamamlandı bile. 2016’nın Haziran ayında bitmesi planlanan motoryat, tersaneden ayrıldığı gibi İtalyan sahibine teslim edilecek.

arcadia-100

Arcadia 100, bir büyük modeli Arcadia 115 ile aynı boy - hacim oranına sahip. 300 gross ton hacme sahip olan bu motoryat; geniş sürgülü kapıları ve yere kadar uzanan cam panelleri sayesinde, dış mekanı içerideki misafir bölümlerine olduğu gibi aktaracak bir şekilde tasarlanmış.  

arcadia-100-1 arcadia-100-2

Araba camları gibi açılıp kapanabilen flybridge siperlikleri, bu bölümü tamamen korunaklı hale getirebiliyor. Konsept flybridge tasarımı olarak tanıtılan özellik, 100 modelinin göze çarpan başlıca unsurları arasında. Hardtop yapısında tavana sahip olan bu flybridge, misafirlerin isteğine göre havalandırmalı ve tamamen kapalı bir yaşam alanı veya deniz sesinin ve havasının keyfinin olduğu gibi çıkarılabileceği, geleneksel bir flybridge olarak kullanılabiliyor. 

arcadia-100-3

Bu hayli modern motoryatın iç tasarımını, Francesco Guida yaptı. Şimdilik 5 kamaralı bir iç düzene sahip olacağı kesin olmakla beraber, diğer iç dekorasyon detayları henüz açıklanmadı. Ana güvertenin baş kısmında konumlanacak olan tekne sahibi suitinde yatak; öne doğru dönük pozisyonda, kamaranın ortasında yer alacak. Diğer iki VIP ve iki misafir kamarası ise alt güvertede konumlanacak. 

arcadia-100-4 arcadia-100-5

Yapımı devam etmekte olan ikinci gövde ise, birinciden yaklaşık 6 ay sonra tamamlanacak. 2016’nın sonunda da sahibine teslim edilecek.

arcadia-100-6

www.arcadiayachts.it

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.