Satılık Tekneler

AquaX’de, Yamaha WaveRunner Rüzgarı
26.04.2017 AquaX’de, Yamaha WaveRunner Rüzgarı Florida’nın Daytona Beach kıyısında gerçekleşen sezonun ilk AquaX yarışlarını, Yamaha WaveRunner’lar domine etti. 

AquaX, Yamaha WaveRunner

Deniz motosikletleriyle gerçekleşen ve her geçen gün daha da ilgi odağı haline gelen yarış serisi AquaX’in Daytona Beach, Florida’da yapılan yarışlarında, Yamaha FX SVHO kullanıcısı Chris MacClugage’nin üstün performansı damgasını vurdu. Yarışı rahatça kazanan Chris MacClugage’nin arkasından, yeni Yamaha GP1800 kullanıcıları Eric Francis ve Aero Aswar geldi. Genel klasmanda ikinciliği alan Francis, uzun zamandır sponsoru olan Kawasaki’den ayrılıp Yamaha’ya geçmesiyle, kış sezonunun en çok konuşulan ismi olmuştu. 

Yarışlardaki süratiyle rakiplerini yanına yaklaştırmayan MacClugage’nin, üçüncü yarışta kıyıya yakın seyredip farkı açma taktiği dahiceydi. Dünya sıralamasında birinci sırada yer alan Aswar ise, yarışlar boyunca istikrarlı sonuçlar elde edemedi. Hafta sonunun son yarışında Aswar’ın üçüncü sırada finiş vermesi; Kawasaki veya See-Doo kullanıcısı yarışçıların podyum umudunu bitirdi ve bu sonuçla Aswar podyumun son basamağında yerini aldı. 

AquaX, Yamaha WaveRunner.

Yamaha yarış direktörü Scott Watkins, bu sonuçların ardından şu açıklamayı yaptı; ''Yılın ilk yarışında yeni modelimiz GP1800’ün başarısını dikkate almak gerek. Diğer tüm markalar bu gibi zorlu, dalgalı deniz koşullarında tek bir modelle öne çıkmaya çalışırken, Yamaha’nın FX SVHO ve yeni GP1800 ile yarışı domine etmesi önemli bir performans.'' dedi. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.