Satılık Tekneler

Apple Watch ile Tekne Otomasyonu
01.06.2015 Apple Watch ile Tekne Otomasyonu
Akıllı teknolojiler ve internetin her geçen gün daha da güçlenmesi sayesinde, hayatımızı kolaylaştıran pratik otomasyon sistemleri de gelişmeye devam ediyor. Crestron, Apple Watch için yeni bir uygulama geliştirdi. Artık teknenizi kontrol etmenin yeni tarzı ve kolaylığının keyfini yaşayacaksınız.

Gelişmiş kontrol ve otomasyon sistemleri üreticisi Crestron, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni Apple Watch uygulaması ile, denizlerde de pek çok şeyi otomasyon ile kontrol etmenizi sağlayacağını açıkladı. 

Apple-Watch-ile-Tekne-Otomasyonu

Crestron iPhone® uygulaması, Apple Watch üzerinde çalışıyor. Teknenize giderken teknenizdeki ışıkları açabilir, klimanızı çalıştırabilir, perdeleri indirebilir veya alarmınızı da kurabilirsiniz. Crestron uygulaması ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Yeni uygulama ile birlikte, rahat ve şık biçimde aynı evinizdeki gibi tek bir üniteden kontrol etme olanağı elde ediliyor. Lüks seviyedeki Apple Watch Edition sürümü ile, süperyat sahipleri ve profesyonelleri yattaki tüm sistemleri kontrol edebilecekler.

Apple-Watch-ile-Tekne-Otomasyonu-1

Crestron firmasının EMEA Pazarlama Direktörü Tim Hymans, ürünün tanıtım toplantısında; “Endüstride giyilebilir teknoloji büyük bir gelişme ve biz de bu yeni aracı süperyat dünyasına kazandırdığımız için büyük bir mutluluk duyuyoruz. Crestron olarak, her zaman ev sıcaklığına bağlı olunmasını amaçlayan çalışmalar yapıyoruz.” dedi.

Crestron, Apple Watch uygulaması, müzik, aydınlatma, güvenlik, ısıtma, panjur ve daha pek çok ünite üzerinde tam kontrol sağlıyor. Karada veya yatta olsun, iki yönlü bir iletişim sistemi seviyelerini kontrol etmenizi sağlıyor.

Crestron Apple Watch uygulamasında, kişiselleştirilebilir bir ev kullanıcı monitörü ile, en çok kullanılan on fonksiyona erişim sağlamaktadır.
 
Crestron Tasarım Merkezi Chelsea Limanı'nda, bu yıl 23 - 25 Haziran günlerinde, denizciliğe yönelik diğer akıllı yat teknolojileri ile birlikte Creston Apple Watch uygulamasını da, Superyacht DESIGN Haftasında sergileyecekler.

Crestron EMEA bölgesi başkanı ve CEO'su Robin van Meeuwen; “Böylesine prestijli bir etkinliğe dahil olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Creston Apple Watch uygulaması, bir teknede sahip olunabilecek her şeyi bütünleştirmiş olması nedeniyle ideal bir uygulamadır. Otomasyon olarak takip edilmesi gereken ve kontrol edilecek pek çok şeyi Crestron, hem basit hem de kolay olarak çözümlemektedir. Crestron Otomasyon sistemlerinin, her boyuttaki yatta uygulanmaya başlamasını dikkatle takip ediyoruz. Bundan da büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Crestron otomasyon sistemleri, Apple Watch'ın yanı sıra iPad®, iPhone®, veya Mac® üzerinde de çalışmaktadır. Crestron uygulaması ile, iTunes® kütüphanesindeki müziklerinizi de seçip deniz keyfini sürerken arzu ettiğiniz müzikleri de dinleyebilirsiniz.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder