Satılık Tekneler

Antalya’dan Fuar Çıkartması
06.01.2017 Antalya’dan Fuar Çıkartması Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şubesi, 04 - 12 Ocak günleri arasında İngiltere’nin başkenti Londra’da ve 18 - 26 Ocak günleri arasında ise Almanya’nın Düsseldorf şehrinde düzenlenecek iki önemli fuara çıkartma yapıyor. 

Antalya Serbest Bölge

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleri ile Londra Boat Show, Düsseldorf Yatçılık ve Dalış, Paris Denizcilik ve Kieler Woche Yatçılık Fuarları için yetkili olan DTO Antalya Şubesi, fuarlara üyeleri ile katılacak. 04 - 12 Ocak günlerinde Londra’da düzenlenecek Londra Boat Show’a, DTO Fethiye Şubesi sorumluluğunda 100 metrekare stant alanı dahil edildi.

Almanya’nın Düsseldorf kentinde 21 - 29 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek, dünyanın karadaki en büyük yat fuarı Düsseldorf Boot Fuarı’na, Antalya Deniz Ticaret Odası organizasyonluğunda Türkiye’nin farklı kentlerinden katılımcılar gidiyor. Dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken fuarlara katılacak firma yetkilileri, DTO yönetimi ile birlikte fuarda yerini alacak.

İnanç Kendiroğlu  1 ana 4 ara olmak üzere toplam 5 farklı holde kurulması planlanan Türkiye stantlarında, turizm ve turizm faaliyetlerindeki ayrıntılar dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilere anlatılacak. Aynı zamanda bu yıl ilk kez, megayatların tanıtımının yapıldığı 7 A bölümünde, Türkiye için de yer ayrıldı.

Antalya DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu’nun yakından takip ettiği fuarın, bu yıl daha da görkemli geçmesi için gece gündüz çalışılıyor. Önceki yıllara oranla, 2017 fuarında Türkiye stantlarının büyüdüğünü ve ekstra alınan alanlarla tanıtım kapasitesinin üçe katlandığını söyleyen Kendiroğlu;

“Önceki yıllarda bir ana iki ara olmak üzere 3 ayrı bölümde Türkiye standı açılıyordu. Bu yıl ise, fuar alanının içindeki 13. holde 300 metrekare alan üzerinde Türkiye ana standı, 3. holde 80 metrekare büyüklüğünde dalış ve sualtı stantları, 1. holde ise sörf, rüzgar sporları stantları yer alacak” dedi.


Daha önce megayat bölümünde yer almadıklarını aktaran Kendiroğlu; “Megayat üreticisi firmalarımız dünya devleri arasında yatlarını sergileyebilecek. Outdoor sporları ile ön plana çıkan otellerin tanıtıldığı bölümde de, 2 otellik yer yaptık. Başvurular 21 Kasım’da son buldu. Oldukça yoğun talep vardı. Kapasitemizi tamamen doldurduk, hatta üstüne çıktık” dedi.  

Fuara 100 kişilik bir ekiple katılacaklarını sözlerine ekleyen Kendiroğlu; “Düsseldorf, dünya denizciliği için çok önemli bir fuar. Özellikle sörf, rüzgar sörfü ve su altı, su üstü su sporları için önemi büyük. Antalya DTO olarak, fuarın Türkiye organizasyonunu biz üstlendik. Tüm ayrıntılara dikkat ederek fuara hazırlanıyoruz. Türkiye standı, fuarın önemli stantlarından biri olacak” dedi.

Deniz Ticaret Odası

Londra Boat Show ve Düsseldorf Boot Messe’nin denizcilik alanında önemli iki fuar olduğunu vurgulayan Kendiroğlu; “Bu fuarlara dünyanın dört bir yanından binlerce davetli katılır. Denizcilik sektörü başta olmak üzere, turizm sektörünü de denizcilik sektörüyle buluşturan etkili organizasyonlar.. Bizde Türkiye’yi temsilen Antalya olarak yerimizi alacağız” dedi.

DISCLAIMER: It is forbidden to copy the news. News available on yatvitrini.com con only be used by giving link .Legal action will be made about who copied out of it.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

ALLOther News