Satılık Tekneler

Andy Waugh’un Yeni Tasarımı, Blommendal 65
14.06.2016 Andy Waugh’un Yeni Tasarımı, Blommendal 65 Ünlü yat tasarımcısı Andy Waugh, yine çok farklı bir bakış açısı ile mükemmel bir konsept proje ortaya çıkarttı. Tasarım tutkusu çok erken yaşlarında başlayan ünlü tasarımcı, şimdilerde çarpıcı yat tasarımları ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Blommendal 65, bir explorer gövde ve platform üzerine kurulu yapının radikal tamir projesi. 

Blommendal 65

Üst yapıdaki çapraz çizgileri oluşturan hatlar ve akıllıca kullanılan elektronik cihazların yerleşim düzeni, gövde ve üst yapının mimari ve hidrodinamik değişiklikleri explorer yat özelliklerini korurken, bir yandan da estetik açıdan abartıyı ortaya çıkartmak için kullanılmış.

Andy Waugh H2 Yacht Design, stüdyosunda edindiği değer biçilemez tecrübeleri, heyecan verici ve radikal süperyat projeleri ile sahiplerine çok farklı yatlar sunarken, Blommendal 65 projeleri gibi projelerle de, endüstrinin vizyonunun gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Blommendal 65-2

Tasarımcı Andy Waugh, konsept projelerinde her detayı belirtebilmek için ayrıntılı çizimlerini 3D modelleri ile destekleyerek, farklı bir yöntem geliştirdi. İngiliz tasarımcı, Coventry Üniversitesi'nde 2004 yılında tamamladığı prestijli taşıt tasarımı eğitimi sonrasında, Viyana’daki KKG katamaran şirketinde tasarımcı olarak çalışmıştı.

KKG’de edindiği tecrübelerin ardından İngiltere’deki H2 Yacht Design firmasına 2008 yılında geçtikten sonra, deneyimlerini arttırdı. Andy’nin bu firmadaki ilk büyük projesi ödül kazanmış Meya-Meya oldu. H2 Yachts Desing firmasında yaptığı çalışmalarda, 38 metreden 120 metreye kadar farklı yatların tasarım projelerinde büyük tecrübeler edindi. Kavramsal tasarımlar ve görsel öğeler ile, müşterilerin gözlerini kamaştıracak projelere imza atma düzeyine erişti.

Blommendal 65-3

Tasarım konusunda sahip olduğu farklı bakış açısı, dünya standartlarındaki yatlara ilişkin engin tasarım tecrübesi ve mükemmel eğitim geçmişine sahip olan Andy Waugh, becerileri ile muhteşem yat tasarımlarına imza atmaya devam ediyor.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.