Satılık Tekneler

Andrew Winch Design'dan 88 M "Infinity"
27.09.2013 Andrew Winch Design'dan 88 M "Infinity"

Andrew Winch Design'dan 88 M

Londra'lı tasarım stüdyosu Andrew Winch Designs, 2013 Monaco Yat Fuarı'nda sunduğu son tasarımı olan 88 metre boyundaki Infinity'i açıkladı. Alman Abeking & Rasmussen işbirliğiyle geliştirilen motoryat son derece şık çizgilerle kombine edilmiş üç güverte katına sahip. Infinity'nin cam kaplı kapalı alanları ve yuvarlanan hatları bu yeni motoryat tasarımına özel bir hava katıyor.

Projenin yapım aşamasında en önem verilmek istenen özelliği, özel alanların saklılığını kaybettirmeden geniş kapalı yaşam alanları oluşturmaktı. Üst güvertesinde hem baş hem kıç taraflarda açık sosyal ve güneşlenme alanları bulunuyor. Üst güvertenin kıç tarafında 12 kişinin rahatça sığabileceği yemek bölümü ve baş tarafındaki 10 metrelik havuzluğunda helikopter pisti konumlanıyor.

Andrew Winch Design'dan 88 M

Motoryatın iç kısımları ise son derece ferah ve havadar bölümlerden oluşuyor. Tam genişlikteki yemek odası, salonu, sinema odası ve misafir suitleri tümüyle yere kadar camlarla çevreleniyor. Üst güvertesinde ise iki ayrı rahatlama salonu yer alıyor.

Tekne sahibinin suiti ise köprü güvertesinde panaromik görüş açısıyla yer alıyor. Bu bölümde yatak odasına ek olarak giyinme odaları, banyolar, oturma odası ve ofis yer alıyor.

Infinity, dik burun yapısıyla 25 knot sürate, ikiz dizel elektrik makineleriyle rahatça erişebilecek.

www.superyachtdesign.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.