Satılık Tekneler

Andrew Trujillo Design'dan 25M Ahşap Tasarım
05.02.2014 Andrew Trujillo Design'dan 25M Ahşap Tasarım

Andrew Trujillo Design'dan 25M Ahşap Tasarım

Andrew Trujillo Design, 25 metre boyunda ahşap sürat teknesi tasarladı. Soğuk kalıplama yöntemiyle üretilmek üzere tasarlanan konsept yatın farklı açıları oluşturan ahşap kaplamaları epoksi reçineyle birleştiriliyor.

Üretim süreci, kompozit yüksek performanslı motoryatlardan pek de farklı değil. Bunun ötesinde Sabre, geleneksel yüksek performanslı kompozit motoryatlara nazaran daha çevreci bir üretim ve ahşabın doğal güzelliği sayesinde de daha etkileyici.

Andrew Trujillo Design'dan 25M Ahşap Tasarım

Tasarımcı Andrew Trujillo tarafından ‘Sabre’ adı verilen 25 metrelik konsept, kendisinin İngiltere bulunan stüdio ofislerinde geliştirildi.

Soğuk kalıplama tekniği kullanılan üretim süreci, hafif ve güçlü materyallerin kullanılması sayesinde son derece avantajlı. Bunun sonucunda daha üretim sürecinden itibaren ‘etkin’ bir yat olduğu açıkça gözüküyor. İtiş gücünü water jet’lerden alması planlanan ‘Sabre’in, 25 metre gibi büyük ölçeklerde nadir rastlanan bu seçeneğin düşünülüyor olması dikkat çekici.

Andrew Trujillo Design'dan 25M Ahşap Tasarım


http://www.andrewtrujillodesign.com/


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.