Satılık Tekneler

Amiral Kupası Yarışları, Boğaz'da Start Alıyor
13.09.2013

Amiral Kupası Yarışları, Boğaz'da Start Alıyor

28.'si düzenlenecek Amiral Kupası Yat Yarışları, cumartesi günü yapılacak boğaz yarışıyla başlayacak. İki gün sürecek olan yarışların ikinci günü olan 15 Eylül Pazar ise, Fenerbahçe-Yeşilköy-Sivriada rotasında yapılacak.

Haftasonunun ilk etabında İstanbul Boğazı'nda yarışacak ekipler için Cumartesi saat 11.00'da ilk 10 dakika uyarısı verilecek. İlk startta IRC1 ve IRC2'ler birlikte Beykoz Palamar Şamandırası' nı ve Boğaz Komutanlığı önündeki şamandırayı dönecek, daha sonra Büyümdere şamandırasından gelerek Boğaz Komutanlığı önünde finiş verecek. IRC3, 4 ve Gezgin sınıfları ise son sosis kısmı yapmadan, Boğaz Komutanlığı önüne gelerek direkt finiş verecekler. Son zaman sınırlaması olan saat 17.00'den sonra, boğaz etabının ödül töreni, Boğaz Komutanlığı'nda yapılacak.

Ertesi gün ise İstanbul Yelken Kulübü önüne kurulacak olan start hattından yine IRC1 ve IRC2'ler önce olmak üzere saat 11.00'da start verilecek. Coğrafi rotalı parkurda yarışan ekipler Yeşilköy, Sivriada parkurunu tamamlayıp yine İYK önünde finişe girecek.

Yarış ilanı için lütfen TIKLAYINIZ.

 
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.