Satılık Tekneler

Amerika’nın En Hızlı Elektriklisi : Bruce 22E
19.12.2016 Amerika’nın En Hızlı Elektriklisi : Bruce 22E Yeni Bruce 22E, erişebildiği 35 knot süratle Amerika pazarının en süratli elekrik motorlu teknesi.Sıfır emisyon ve tüm sessizliğiyle 35 knot sürat yapabilen tekne, üreticisi Canadian Electric Boat Company tarafından ‘Amerika’nın en elektrikli teknesi’ olarak tanıtılıyor. 22 feet boyunda olan tekne, çevreci tasarımları hayata geçiren firmanın en yeni ürünü.

Yeni Bruce 22E, su sporları uyumlu ilk elektrikli tekne olarak piyasaya sürüldü. El yapımı olan tekne fiberglas gövde ve geleneksel maun güverte zemini, koltuklar ve açık kokpit tasarımına sahip.

Bruce 22E

Tamamen elektrikli itiş sistemine sahip olan Bruce 22E, UQM Powerphase Pro 100 ile donatıldı. Tıpkı bir Tesla otomobil gibi Bruce 22E, lityum-ion Panasonic bataryalara sahip. Kapalı devre, su soğutmalı daimi mıknatıslı motor ve dijital kontrolleri gücü üreten ve kontrol eden sistemi oluşturuyor. Bataryaları sıradan 110 volt güç kaynağıyla şarj edilebiliyor.

Yeni Bruce 22E’nin seyir sürati 17 knot. Teknenin 8 kişiye kadar taşıma kapasitesi var. Firma, Bruce 22E için su altı aydınlatmaları ve yüzme platformu gibi aksesuarlar da sunuyor.

Bruce 22E.

Holandalı Edoardo Marine, iki yıl süren araştırma geliştirme ve tasarım çalışmalarının sonucunda bu yılın ilk bölümünde sıfır emisyonlu, tamamen elektrikli Edoardo 7 modelini piyasaya çıkarmıştı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder