Satılık Tekneler

Amerikan Yapımı Yeni Tiara 50 Coupe
31.05.2013

Amerikan Yapımı Yeni Tiara 50 Coupe

S2Yachts firması, yeni jenerasyon Amerikan üretimi serisini, yeni Tiara 50 modeliyle birlikte açıkladı. Önümüzdeki sonbaharda alıcılarına teslim edilmeye hazır olacak olan yeni Tiara 50 serisi, yenilikçi dizaynı, mühendisliği ve günümüz modern yaşam tarzına uyumlu performansıyla ön plana çıkacak. 360 derece panaromik görüş açısına sahip olan yeni motoryat, kokpitin kıç tarafa açılan sürgülü kapısıyla hem dış hem iç mekanlarda ayrı ayrı yaşam alanları sunuyor. Ön kısımdaki köprü ile aradaki iki basamaklık seviye farkı, eğlence ve tekneyi kullanmak için gerekli alanları birbirinden ayırıyor. Motoryatın dümen ve kontrol ünitelerinin bulunduğu dashboard, Tiara'nın kullanışlı ergonomisine uygun olarak geniş ve rahat bir alanda bulunuyor.

Tiara 50 Coupe'de, ikiz Volvo IPS sistemiyle donatılmış standart 600 veya isteğe bağlı 700 beygirlik makineler kullanılıyor. Tiara'nın iddialı olduğu bir diğer nokta ise, son derece geniş kişiselleştirme seçenekleri sunması. Güvenilir bir seyir sunan 'güçlü' gövdesi ve son teknoloji IPS II sistemine sahip Tiara 50 Coupe, tamamen alıcısının ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilecek.


www.tiarayachts.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder