Satılık Tekneler

America’s Cup’da Yeni Zelanda Avantajlı
19.06.2017 America’s Cup’da Yeni Zelanda Avantajlı Louis Vuitton ana sponsorluğunda devam eden 35. America’s Cup finallerinde, son şampiyon ORACLE TEAM USA ile Emirates Team New Zealand arasındaki büyük mücadele sürüyor. Bundan 4 yıl önce, yine finallerde karşı karşıya gelen iki takımın mücadelesinde Yeni Zelandalılar avantajı yakaladı. Yarışların ikinci günü dün itibariyle geride kalırken, Kiwi’ler Amerikalılar’a karşı 4-0’lık üstünlük sağladı.

America’s Cup

Skor tabelasında 7’ye ilk ulaşanın kazanacağı 35. America’s Cup, bir önceki şampiyonada olduğu gibi yine Emirates Team New Zealand üstünlüğüyle start aldığı. Bilindiği üzere 34. America’s Cup’da Amerikalılar’a karşı 8-1 üstünlük sağlayan Emirates Team New Zealand kalan yarışların hepsini kaybederek 8-9 skorla kupaya veda etmişti.

America’s Cup.

‘Büyük geri dönüş’ olarak bahsi geçen ORACLE TEAM USA’in 34. America’s Cup zaferinin ardından bu yıl Yeni Zelandalılar adeta ‘intikam mücadelesi’ veriyor. Peter Burling dümenciliğinde yarışan Emirates Team New Zealand, ezeli rakibine karşı farklı galibiyetler aldı. Startlardan sonra şimdiye kadar her şamandırayı önde dönerek 4 galibiyet alan Burling ve ekibinin bu üstünlüğü kalan yarışlarda sürdürüp sürdüremeyeceği merak konusu. 35. America’s Cup’ın kalan final yarışları 24 Haziran Cumartesi günü start alacak olan 5. yarış ile devam edecek. Şuanda seride 4 galibiyeti olan Emirates Team New Zealand, Louis Vuitton America’s Cup Qualifiers’da ORACLE TEAM USA’e karşı kaybettiği için -1 skor ile 3 puanda.
 
America’s Cup..
America’s Cup,

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.