Satılık Tekneler

AMELS Yeni Süperyatının Yapımına Başladı
13.09.2017 AMELS Yeni Süperyatının Yapımına Başladı AMELS 188, okyanusları geçmek ve uzun süreli seyirler yapmak için tasarlandı. Düşük ses ve titreşim şiddetleriyle maksimum konforu garanti edecek olan süperyat, tam deplasman gövdeye sahip olacak. 

AMELS 188

Geniş iç hacmi 970 gross ton hacimle tasdiklenen yat, geniş beach club alanı ve katlanarak açılan balkonlara sahip tekne sahibi kamarasıyla dikkat çekiyor. Yatın güçlü ve atletik silüeti, tasarımcısı Tim Heywood’un çizgilerini doğrudan yansıtıyor.

AMELS Hiybrid Switchboard sistemi, AMELS 188 yatının fütüristik yapısının temelini oluşturuyor. Bu sistem arka planda çalışarak mekanik, elektrik ve ısı kaynaklarıyla enerji sağlıyor. Bu teknoloji AMELS’in 18 aylık araştırma ve geliştirme çalışmaları kapsamında ortaya çıkarıldı. Hesaplara göre teknoloji yatta, yılda minimum 100 bin Euro operasyon tasarrufu sağlayacak. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.