Satılık Tekneler

Amels 180 hibrid motoryat Monaco’da tanıtıldı
25.09.2015 Amels 180 hibrid motoryat Monaco’da tanıtıldı Hollandalı üretici Amels’in henüz proje aşamasındaki 57,7 metrelik hibrid motoryatı, ilk defa Monaco Yat Fuarı’nda dünyaya tanıtıldı. Üreticinin 55-83 metre arası ‘Limited Editions’ adlı serisinin en yenisi olarak aralarına katılacak olan motoryat, 6 benzersiz tasarımın arasında yerini alacak.

Amels-180

Amels 188 adlı motoryat projesinin mühendislik aşamaları henüz tamamlandı. Motoryatın teslimat tarihi ise firma tarafından 2018 ilkbaharı olarak açıklandı. 

Müşterilerinin bu motoryat için son derece heyecanlı davrandığını belirten firma direktörü Rob Luijendijk, proje hakkında şunları söyledi: ’55 metrelik Amels 180 ve 60 metrelik Amels 199 modellerine baktığınız zaman, her ikisininde benzersiz ve son derece başarılı tasarımlar olduğunu görürsünüz. 57,7 metrelik bu Amels 188 projesi, bu iki motoryatın arasındaki boşluğa tam uyuyor ve bu segmente bambaşka bir boyut kazandırıyor.’ dedi.

Amels-180

Amels 188; Limited Editions serisinde, projenin ilk aşamasından itibaren sadece Hibrid güç sistemi ile tasarlanan tek motoryat olma özelliğinde.Motoryatın iç tasarımı, Pascale Reymond ve Andrew Langton tarafından yapıldı. 30 metrekarelik Beach Club alanı, akıllıca tasarlanmış misafir alanları ve yine geniş dış mekanlar, motoryatın dikkat çeken özelliklerinden başlıcaları. İç mekanda sağlık merkezi, sauna ve Türk hamamı ise diğer önemli unsurlar arasında. 

   

Amels 188 motoryatın tekne sahibi kamarası tam olarak 80 metrekare. Kamarada katlanarak dışarıya açılan geniş balkon bulunuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder