Satılık Tekneler

Amels, 180 Feetlik Lili’yi Teslim Etti
14.07.2017 Amels, 180 Feetlik Lili’yi Teslim Etti Amels tersanesi, 180 feet boyundaki yatının yapımını tamamladı ve sahibine teslim etti. Lili, bu yaz boyunca Imperial Yachts tarafından charter pazarına sunulacak. 

amels,lili

180 feet’lik Lili, Amels’in bu yıl teslim ettiği dördüncü Limited Editions motoryat olma niteliğinde. Imperial Yachts filosuna katılan Lili, ilk charter seyri için Norveç’e doğru yola çıktı bile. 

Amels’in Hollanda’daki tesislerinde birkaç ay önce suya indirilen Lili’nin yapımına, Mayıs 2016’da imzalanan kontratın ardından başlanmıştı. Sadece 14 ay sonra teslimatı gerçekleşen yatın yapım süreci, tüm özel istekler ve kişiselleştirmelere rağmen zamanında ve bütçe dahilinde tamamlandı. Bahsi geçen kişiselleştirmelerin başında ise; uzatılan güneş güvertesi ve özel tasarım 13 feet’lik havuzuyla, köprü güvertesinde konumlandırılan tekne sahibi suiti geliyor. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

TÜMÜDiğer Haberler
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.