Satılık Tekneler

Alupro 10 Sahil Güvenlik Botu
23.12.2016 Alupro 10 Sahil Güvenlik Botu Yeni Alupro 10 sahil güvenlik botu, Şubat ayında İstanbul’da düzenlenecek olan Avrasya Boat Show’a, üreticisi Ribtech tarafından yetiştirilmeye çalışılıyor.

Ribtech profesyonel amaçlı RIB üretimi, Türkiye’nin önde gelen RIB üreticilerinden Northstar ve Asil Marine’in güçlerinin birleşmesiyle ortaya çıkmış. Northstar firmasının ana firması olan Marintek, 2014 yılında Asil Marine'in tüm varlıklarını satın aldıktan sonra, gezi amaçlı ve profesyonel amaçlı botlar olmak üzere iki ayrı marka çatısı altında ayırmıştı. Müşterilerine çok geniş bir yelpazede ürün gamı sunan, güçlü ve sağlam kökleri olan, profesyonel amaçlı RIB üreticisi Ribtech böylece doğmuştu. Ribtech ürünleri, yurt içi ve yurt dışı olmak üzere birçok sivil savunma, polis, jandarma, itfaiye, sahil güvenlik, kara kuvvetleri, hava kuvvetleri ve deniz kuvvetleri birimlerinde bulunmaktadır.
Ribtech'in kapalı kabine sahip botları, kullanılacağı operasyon ve mürettebatın ihtiyaçları doğrultusunda donatılabilir. Kapalı kabine sahip botlar her türlü hava şartlarında, uzun süre görev yapılabilmesi için mürettebata gerekli korumayı sağlayacak şekilde donatılmışlar.Marintek Grubuna bağlı Northstar’ın kardeş firması Ribtech, Alupro sınıfı alüminyum sahil güvenlik botunun imalatına son hızla devam ediyor.

Rictech, halen 830KDT, 950KDT ve 970KDT kapalı kabin botları ve dıştan takma motorlar ile hizmet veriyordu. Yeni Alupro 10, sahil güvenlik botunun detayları henüz belli olmadı. Ancak, alüminyum sahil güvenlik botunun tamamlanmasına az kaldığından detaylarının da kısa süre içinde paylaşılacağını düşünüyoruz.

Yeni Alupro 10, Sahil Güvenlik botu 11 - 19 Şubat 2017 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezindeki Avrasya Boat Show’da, Ribtech standında ilk kez sergilenecek.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

10 numara bir iş çıkarılmış

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder