Satılık Tekneler

Alpha Centauri’den Hyrdroplane Serisi
06.02.2017 Alpha Centauri’den Hyrdroplane Serisi Denizde ilk görüşte unutulmaz bir intiba bırakmak isterseniz, Alpha Centauri’ni yeni hydroplane serisi tam size göre. Adeta bir ‘Batman’ teknesi görünümüne sahip olan tekne, servis teknesi veya eğlence aracı olarak tasarlandı. 27 feet boyunda olan tasarım, mat siyah rengiyle hayli dikkat çekici.

Alpha-Centuari’den Hyrdroplane Serisi

‘Foil’ adı verilen kanatçıkları sayesinde, sudan çıkarak dalgaların üzerinde seyir yapabilen Alpha Centauri hydroplane, 60 knot sürate çıkabiliyor. Scott twin-stage jet itiş sistemine sahip olan tekne, opsiyonel olarak sunulan 2000 beygirlik motorlarıyla bu süratlere rahatlıkla erişebiliyor. Alpha Centauri, tamamen lüks ve aşırılığa cevap veren yeni teknelerini şu sözlerle nitelendiriyor; ''Pratiklikten uzak, verimsiz ve ürkütücü''. Evet, bu sözler tamamen üreticisine ait. 2017 için siparişleri almaya başlayan Alpha Centauri, teknenin başlangıç fiyatını $150.000 olarak belirledi.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.