Satılık Tekneler

Alloy Yachts - Polly'de 1 Milyon Dolarlık İndirim
11.03.2016 Alloy Yachts - Polly'de 1 Milyon Dolarlık İndirim
Polly isimli 41,14 metrelik motoryatın satış fiyatında 1 milyon Dolar indirim yapıldı. 

Alloy Yachts - Polly

Yeni Zelandalı süperyat üreticisi Alloy Yachts tarafından Lloyds sınıfı için üretilmiş motoryat Polly, Dubois Naval Architects taraından tasarlanmış ve 2007 yılında teslim edilmişti. Motoryatın önceki ismi Como idi. 

Metalik gümüş üst yapısındaki engelsiz uzun siyah pencereleri ve etkileyici lacivert gövdesi, Polly’i ilk bakışta ayırt edilebilir bir yat olarak kılıyor. 

Açık renkli sofistike iç tasarımını Redman Whiteley Dixon yaptı. Krem renkli ipek halılar, mermer yüzeyler ve mağun panellerle yumuşak bir kontrast ortaya konmuş. 

Açık planlı salon kısmı, geniş pencerelerle sonsuz manzara oluşturuyor. Salonda yer alan ‘wet bar’ ve rahat oturma grubunun haricinde, baş tarafa doğru on kişilik bir yemek masası yer alıyor. Motoryatta tam genişlikteki master suit de ana güvertede konumlandırılmış. Master suit ile birlikte 5 adet olan kamara sayısında 11 misafir konaklayabiliyor. 

Motoryat Polly, ikiz Caterpillar C30 1550 beygir dizel makineleriyle 18 knot sürat yapabiliyor. Okyanus aşırı mesafeler katedebilen motoryatın mesafe kapsitesi de 4 bin 500 deniz mili. 

Fort Lauderdale, Florida’da görülebilir halde olan motoryatın son indirimi yansıtılmış fiyatı 11,9 milyon Dolar. 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.