Satılık Tekneler

Alloy 154, MY47 Modelini Doğuruyor
13.11.2013 Alloy 154, MY47 Modelini Doğuruyor

Alloy 154, MY47 Modelini Doğuruyor
MY-47

Yeni Zelandalı üretici Alloy Yachts 2012'de suya indirdiği ve son derece başarılı olan 154 feet'lik motoryatı '
Loretta Anne'i yeni 154 feet'lik motoryatı M47'ye baz olarak kullanacak. Mavi gövdesi ve Donald Starkey iç tasarımı ile baş döndürücü bir model olan Loretta Anne, Alloy'un devamlı bir müşterisinin satın aldığı 3. Alloy motoryat idi.

Alloy 154, MY47 Modelini Doğuruyor
Loretta Anne


Yeni Alloy M47, dört farklı model halinde piyasaya sunulacak. Üç güverteli ve kıç tarafında tik beach club olan veya olmayan ve flybridge'li, beach club'ı olan veya olmayan seçenekleri olacak. Üç güverteli modelinde altı kabinde 12 kişi konaklama kapasitesi olacak. Konaklayan kişi sayısında bir değişiklik olmayan flybridge'li modelde, bu kapasite beş kabin ile sağlanacak.

Alloy 154, MY47 Modelini Doğuruyor

Bir Dubois mühendisliği olan M47'nin iç tasarımı Alloy'un kendi tasarımcıları tarafından yapıldı. Sekiz çalışan kapasitesine sahip olacak motoryatın standart ekipmanlarında 'sıfır-sürat' stabilizörleride yer alacak. Tüm modellerinde seyir sürati 14 knot olarak veriliyor. Maksimum sürati ise 1600 beygirlik Caterpillar C32 dizel makineleriyle 17 knot.


http://www.alloyyachts.co.nz/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.