Satılık Tekneler

Ali Ağaoğlu Aga6 İsimli Yatı ile Boğaz'ı Turladı
22.06.2015 Ali Ağaoğlu Aga6 İsimli Yatı ile Boğaz'ı Turladı

Lükse olan düşkünlüğü ile bilinen ünlü müteahhit ve iş adamı Ali Ağaoğlu, Aga6 adını verdiği altıncı lüks yatına kavuştu. Amerika'da özel olarak üretilen, Rusya'da revize edilen Aga6 ile ilk kez Kuruçeşme açıklarında görüntülenen Ali Ağaoğlu, İstanbul Boğaz'ında adeta gösteri yaptı. Ünlü iş adamı, 47 metrelik yüzen sarayıyla Boğaz’ı turladı. 

Ali-Ağaoğlu-Aga6

Milyonluk lüks otomobilleriyle gündemden düşmeyen Ali Ağaoğlu, bu kez 47 metrelik yüzen sarayı ile adından söz ettirecek. İşadamı, yurt dışında özel imal edilen, “Aga6” adını verdiği lüks yatıyla, önceki gün Boğaz’ın Karadeniz açıklarına kadar en düşük süratle turladı. 

Ali-Ağaoğlu-Aga6 -1

Geçen ay teslim aldığı yatında, kalabalık arkadaş grubunu ağırlayan işadamına çok sayıda personel hizmet etti. Yabancı konuklarını en iyi şekilde ağırlayabilmek için teknenin güvertesine büyük bir masa kurduran Ağaoğlu’nun, kimi zaman eliyle işaret ederek Boğaz’daki tarihi yerleri bir rehber edasıyla anlatması dikkat çekti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder