Satılık Tekneler

Alen Yacht’ın Yeni ''55 Shuttle'' Modeli
27.06.2016 Alen Yacht’ın Yeni ''55 Shuttle'' Modeli
Alen Yacht, 16,85 metrelik, yolcu taşımacılığı amacıyla tasarladığı yeni 55 Shuttle modelini piyasaya sundu.

55 Shuttle

Tamamen kompozit malzemeden üretilen ‘shuttle’, sergilediği yüksek performansla dikkat çekiyor. Lüks bir motoryat görünümünde olan 55 Shuttle, konforlu koltukları ve ferah atmosferiyle cevap verdiği ihtiyaç alanında adeta bir öncü niteliğinde olacak.

55 Shuttle-2

Alen 55 Shuttle modeli, sahip olduğu çift D11 725’er beygirlik makineleriyle 31 knot sürate çıkabiliyor. Seyir sürati ise 25 knot olarak belirtiliyor. Toplamda 34 yolcu koltuğuna sahip olan, yolcu taşımacılığı amacındaki bu ‘yatın’ ayrıca bir servis alanı ve mürettebat kamarası da mevcut.

55 Shuttle-3

Yenilikçi ve öncü teknolojilerle kompozit malzemeden üretilen Alen 55 Shuttle; şık stili, zamandan arınmış tasarımı, dayanıklılığı ve yüksek performansıyla dikkat çekiyor. 

55 Shuttle-4

Alen Yacht’ın daha öncesinde kullandığı bir gövde tasarımı üzerine çizilen 55 Shuttle, bir çok kişiselleştirme opsiyonuyla birlikte satışa sunuluyor. İç mekanda sunulan sonsuz farklı seçeneğe genel iç düzenle birlikte; kullanılan malzemeler, duvar panelleri, aydınlatma opsiyonları ve mobilyalar dahil. 

www.alenyacht.com
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder