Satılık Tekneler

Alen Yacht, Alen 55
18.05.2015 Alen Yacht, Alen 55
Alen Yacht üretimi Alen 55, eşsiz bir tasarıma sahip. 16,8 metre uzunluğunda ve 4,80 metre genişliğindeki Alen 55’in, ölümsüz ve geleneksel tasarımının ruhunda pratiklik var.

Alen Yacht, Alen 55

Merkezdeki konsol çevresinde bulunan derin parapetler, konuklar için seyir esnasında güvenli ve ferah bir ortam oluşturuyor. İster dümende ve güvertede, ister dinlenirken ya da yemek hazırlarken, yattaki tüm konuklar bir arada olabiliyor. Alen 55'e inip binerken, sizin için önemli olabilecek yan ve öndeki alanlar, yeterli genişlikte ve çok pratik.

Alen Yacht, Alen 55-1

Tamamen açık çapraz kiriş, Alen 55’e çok farklı bir görünüm sağlamış. Bu kiriş geriye doğru uzantısıyla, yatın arka kısmı ile bütünleşmekte. 

16 kişiye kadar ağırlanabilen Alen 55'te, açık mutfağa yakın konumlanmış büyüyebilen masada, 8 kişi aynı anda yemek yiyebiliyor. Dümen üstünde güzel bir gölgelik oluşturulmuş ve en son teknoloji cihazlarla donatılmış, özel yapım çapa mekanizmasının kumandası, bir düğme vasıtasıyla çalıştırılıyor.

Alen Yacht, Alen 55-2

Alen 55 'in iç tasarımı tamamen Alen Yacht'ın kendi iç tasarım ofisine ait. Yatın kıç taraftaki güneşlenme alanının arkasındaki hidrolik iskele, aynı zamanda yattaki konukların yüzme keyfini yaşamak istemeleri durumunda merdiven görevi de görüyor.

Alen Yacht, Alen 55-3 Alen Yacht, Alen 55-4

Yat sahibinin tüm ihtiyaçlarının karşılandığı, Alen 55 'in iç tasarımını kısaca özetlemek gerekirse; “akıllı esinlenme” denebilir. Geniş ve kullanışlı güvertesi, iki veya üç kabin opsiyonlu iç yerleşimiyle, konforlu ve ferah yaşam alanı sağlıyor. Bir mürettebat kabini veya bir kamara ilave edilebiliyor. Salondaki kanepe, bir çift kişilik yatağa dönüşebiliyor ve kamaralarda geniş depolama alanları bulunuyor. Alen 55 'in tik yer döşemeleri, deri duvar panelleri ve vernikli yüzeyleri sıcak ve doğal bir ortam oluşturuyor.

Alen Yacht, Alen 55-5 Alen Yacht, Alen 55-6

Tamamen kompozit malzemeden üretilen Alen 55’in ağırlığı 21 ton. 2.500 litre yakıt kapasitesi bulunan Alen 55’in, menzili 280 nm. İki adet 800 HP D13 Volvo motor ile donatılan Alen 55,maksimum 35 knot hıza sahip ve seyir hızı olarak 30 knot veriliyor. 

Alen Yacht, Alen 55-7 Alen Yacht, Alen 55-8

Alen Yacht’ın İstanbul Tuzla’daki tesislerinde üretilen Alen 55'in 500 litre temiz su kapasitesi, 117 litre atık su (Black water) ve 77 litre kirli su (Grey water) kapasiteli tankları bulunuyor.
 
http://www.alenyacht.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.