Satılık Tekneler

Alen 68
21.11.2013 Alen 68

Alen 68

Cannes'da tanıtılan Alen 55 serisinin ardından Türk üretici Alenyacht yeni süperyat takip botu Alen 68'i piyasaya çıkarıyor. Yıl sonuna doğru suya inmesi beklenen Alen 68, Foster + Partners tarafından tasarlandı. Tam anlamıyla 'ideal' bir süperyat takip teknesi olan Alen 68, model yelpazesinin amiral gemisi olacak.

Kompozit üretim olan tekne, tam olarak 20.32m boyunda. Dış mekanındaki son derece geniş alanlarında maksimum 16 kişiyi ağırlama kapasitesi olan Alen 68'in kıç tarafında geniş güneşlenme minderleri, orta bölümünde de yemek alanı yer alıyor. Dümen kokpiti ise büyük, kavisli camıyla korunuyor. Kokpitin büyük bir kısmının üzeri gölgelikle kapanabiliyor.

Alen 68

Minimalist ve eğimli hatların hakim olduğu iç mekanında Foster + Partners'ın imzası var. Standart donanımında ön tarafda geniş bir oturma bölümü yer alıyor. Mutfak ise orta kısımda. Tam genişlikteki ana kabin ise teknenin kıç tarafında konumlanıyor. İkinci bir seçenekte ise daha küçük oturma bölümü ve ekstradan bir tane daha misafir kabini var.

Teknik açıdan da üstün özelliklere sahip olan Alen 68 sahip olduğu ikiz 1550 beygirlik MAN makineleriyle 45 knot sürate erişebiliyor. Seyir sürati ise 41 knot olarak veriliyor.

Alen 68


www.alenyacht.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.